Teacher
Łukasz Adamowicz

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 9 lat działający w branży fitness. Trener z uprawnieniami instruktora kulturystyki oraz trener II klasy dyscypliny kulturystyka. Instruktor TRX oraz szkoleniowiec w największej międzynarodowej szkole w Polsce Profi Fitness School. Ratownik WOPR oraz Ratownik Pierwszej Pomocy. Współwłaściciel firmy Zdrowi Aktywni, która ściśle związana jest z propagowaniem zdrowia i aktywności fizycznej w każdej możliwej formie.
Doświadczenie jako trener i instruktor zbierał w największych sieciach klubów fitness w Polsce. Łukasz świetnie się czuje w pracy z grupą, ale jego najmocniejszą stroną jest trening indywidualny. Jako trener personalny podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz warsztatach. Specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki oraz wszechstronnym rozwoju fizycznym. Za najważniejsze uważa zdrowie oraz ogólną sprawność fizyczną.
W swoim dorobku ma również doświadczenie we współpracy z mediami. W 2008 roku brał udział w sesji zdjęciowej „Siłownia w domu” dla Polska The Times – Męska Rzecz. W latach 2010-2011 współpracował z miesięcznikiem Superlinia przy projekcie „Operacja odchudzanie”, gdzie prowadził
z sukcesem grupę czterech osób w różnym wieku i o różnej płci, których zmagania z utratą zbędnych kilogramów i treningi można było śledzić na przełomie trzech miesięcy. 2013 roku można było usłyszeć Łukasza w radiu chilli zet, w którym przez dwa miesiące relacjonował postępy podopiecznego. Kolejny sukces to akcja odchudzania z czasopismem Uroda w 2014r.

 

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca

Kursy szkoleniowca