Mentor
Łukasz Adamowicz

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od ponad 16 lat aktywnie działa w branży fitness. Instruktor TRX, trener z uprawnieniami instruktora kulturystyki oraz trener II klasy dyscypliny kulturystyka. Od 2014 roku jest szkoleniowcem Profi Fitness School – Międzynarodowej Akademii Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness, lidera na rynku sportowej edukacji. Jest jednym z pomysłodawców i coachów Akademii Biznesu Trenera Profi Fitness – dzieli się swoim doświadczeniem w zakresie budowania relacji z klientem, autoprezentacji, sprzedaży usługi, organizacji pracy trenera itp. Założyciel i współwłaściciel firmy Zdrowi Aktywni, promującej aktywność fizyczną i oferującej profesjonalne programy treningowe.

Doświadczenie jako trener i instruktor budował od 2006 roku w największych sieciach klubów fitness w Polsce, plasując się w czołówce zespołów trenerskich. Praca z doświadczonymi trenerami, od których czerpał inspirację oraz systematyczny rozwój własnych kompetencji, przyniosły rezultaty w postaci zaufania klientów i sukcesów treningowych. Brał udział w projektach medialnych związanych z odchudzaniem i promowaniem zdrowego stylu życia. 

Szerokie grono podopiecznych, kilkaset utraconych kilogramów i kilkaset godzin treningów personalnych. Klienci, którzy zostali przyjaciółmi.

Łukasz Adamowicz prowadzi treningi z osobami w różnym wieku i o zróżnicowanych możliwościach treningowych. Jako trener personalny specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki i wszechstronnym rozwoju fizycznym swoich klientów. Na pierwszym miejscu stawia zdrowie i bezpieczeństwo ćwiczącego. Indywidualne podejście, opracowanie planu treningowego i żywieniowego, edukacja i motywacja to narzędzia w procesie osiągania optymalnego celu na lata.

Jako szkoleniowiec łączy w sobie pasję, wiedzę i doświadczenie z gotowością rzetelnej pracy. Ma świetny kontakt z ludźmi – potrafi słuchać, wspiera, pozostając przy tym stanowczy i rzeczowy.

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz