PFS® Jak Skutecznie Ćwiczyć z Dzieckiem w Warunkach Domowych

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Jak Skutecznie Ćwiczyć z Dzieckiem w Warunkach Domowych to webinar przygotowany przez Leszka Oleksy - naszego specjalistę w zakresie szkoleń PFS Personal Trainer Combo oraz PFS Taśmy Podwieszane, wieloletniego trenera personalnego, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktora kulturystyki, a także trenera II klasy piłki nożnej.

 

CZY WIESZ, JAK WAŻNA JEST AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA DLA ROZWOJU TWOJEGO DZIECKA?

Twoje dziecko większość czasu spędza przed ekranem komputera i telefonu? Zdalne nauczanie ogranicza ruch Twojego dziecka do minimum? Chciałbyś zadbać o jego zdrowie i aktywność, ale nie wiesz jak to zrobić? Weź udział w naszym webinarze, dzięki któremu dowiesz się jak zmotywować Twoje dziecko do ćwiczeń, jak sprawić aby taki trening był dla niego interesujący oraz poznasz przyczyny, dlaczego dzieci nie chcą ćwiczyć. Dodatkowo otrzymasz szczegółowy konspekt ćwiczeń i dowiesz się jak zbudować plan treningowy dla Twojego dziecka! 

Pamiętaj, że aktywność fizyczna wpływa na prawidłowe kształtowanie się układu kostno-mięśniowego, pomaga w walce z wadami postawy, kształtuje pamięć mięśniową, którą wykorzystuje się przez całe życie, pozwala rozwijać umysł i wyobraźnię, kształtować charakter, a także uczy dyscypliny, systematyczności, radzenia sobie z porażkami i sukcesami, co przekłada się na każdy aspekt życia młodego człowieka. Sport rozwija również zdolności motoryczne, takie jak: gibkość, zwinność, elastyczność, szybkość, co ułatwia funkcjonowanie w życiu codziennym oraz pomaga budować poczucie własnej wartości.

 

PODCZAS WEBINARU:

  • Zrozumiesz dlaczego dzieci nie chcą ćwiczyć.
  • Dowiesz się jak skutecznie zainteresować dziecko ćwiczeniami.
  • Poznasz różnice, które decydują o skuteczności treningu dziecka i nastolatka.
  • Otrzymasz szczegółowy konspekt z treningiem.
  • Zdobędziesz wiedzę pozwalającą zbudować długoterminowy plan treningowy.

 

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru oraz konspekt).

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Jak Skutecznie Ćwiczyć z Dzieckiem w Warunkach Domowych.

Webinar jest dostępny w cenie 150 zł 98 zł!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz