PFS® Jak Skutecznie Ćwiczyć z Dzieckiem w Warunkach Domowych?

SZKOLENIA LIVE/WEBINARY
PFS® Jak Skutecznie Ćwiczyć z Dzieckiem w Warunkach Domowych?
  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Jak Skutecznie Ćwiczyć z Dzieckiem w Warunkach Domowych? to otwarty webinar w wersji LIVE, który odbywa się w profesjonalnej platformie internetowej. Webinar to skondensowana forma wiedzy w pigułce, który będzie składał się z części teoretycznej. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym.

 

CZY WIESZ, JAK WAŻNA JEST AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA DLA ROZWOJU TWOJEGO DZIECKA?

Twoje dziecko większość czasu spędza przed ekranem komputera i telefonu? Zdalne nauczanie ogranicza ruch Twojego dziecka do minimum? Chciałbyś zadbać o jego zdrowie i aktywność, ale nie wiesz jak to zrobić? Weź udział w naszym webinarze, dzięki któremu dowiesz się jak zmotywować Twoje dziecko do ćwiczeń, jak sprawić aby taki trening był dla niego interesujący oraz poznasz przyczyny, dlaczego dzieci nie chcą ćwiczyć. Dodatkowo otrzymasz szczegółowy konspekt ćwiczeń i dowiesz się jak zbudować plan treningowy dla Twojego dziecka! 

Pamiętaj, że aktywność fizyczna wpływa na prawidłowe kształtowanie się układu kostno-mięśniowego, pomaga w walce z wadami postawy, kształtuje pamięć mięśniową, którą wykorzystuje się przez całe życie, pozwala rozwijać umysł i wyobraźnię, kształtować charakter, a także uczy dyscypliny, systematyczności, radzenia sobie z porażkami i sukcesami, co przekłada się na każdy aspekt życia młodego człowieka. Sport rozwija również zdolności motoryczne, takie jak: gibkość, zwinność, elastyczność, szybkość, co ułatwia funkcjonowanie w życiu codziennym oraz pomaga budować poczucie własnej wartości.

 

PODCZAS WEBINARU:

  • Zrozumiesz dlaczego dzieci nie chcą ćwiczyć.
  • Dowiesz się jak skutecznie zainteresować dziecko ćwiczeniami.
  • Poznasz różnice, które decydują o skuteczności treningu dziecka i nastolatka.
  • Otrzymasz szczegółowy konspekt z treningiem.
  • Zdobędziesz wiedzę pozwalającą zbudować długoterminowy plan treningowy.

Nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.

1 dzień - 2h

 

12.12.20r.

Sobota: 10.00 - 12.00

Uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Jak Skutecznie Ćwiczyć z Dzieckiem w Warunkach Domowych?

Webinar jest dostępny w cenie 150 zł 90 zł!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

INTERNET