PFS® Prewencja Urazów w Treningu Personalnym

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Prewencja Urazów w Treningu Personalnym to webinar przygotowany przez Tomasza Leśnikowskiego - szkoleniowca, wieloletniego trenera personalnego, twórcę autorskich warsztatów z gum oporowych, a także autora e-booków treningowych oraz specjalistycznych webinarów. Tomek jest również cenionym prelegentem i prezenterem podczas największych eventów branżowych jak np. międzynarodowe targi fitness Eu4ya, czy konferencje organizowane przez REPs Polska.

Prewencja Urazów w Treningu Personalnym to otwarty webinar dla wszystkich, którzy chcą w praktyczny sposób usystematyzować swoje podstawy związane ze wzmacnianiem i prewencją najczęściej niewydolnych struktur naszego ciała. Dzięki przedstawionym koncepcjom pracy dowiesz się krok po kroku, które grupy mięśniowe stanowią najbardziej osłabione ogniwa u zdecydowanej większości osób trenujących rekreacyjnie oraz poznasz metody treningowe dotyczące ich stabilizacji.

Możesz liczyć na proste i skuteczne rozwiązania dotyczące ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała, gum oporowych, piłki fitness i hantli/kettlebells.

Materiał, który obejrzysz, możesz śmiało traktować jako bazowy w kontekście uzupełnienia jednostek treningowych Twoich klientów o podstawy ćwiczeń ochronnych dla pracujących tkanek i stawów.

Niezależnie od Twojego wieku, stopnia zaawansowania, poziomu siły czy koordynacji ruchowej, przedstawione metodyczne zestawy prostych ćwiczeń wzmacniających z pewnością przyczynią się do ustabilizowania wszystkich segmentów Twojego ciała, przywrócą balans sił i równowagi mięśniowej oraz przełożą się na jakość treningu siłowego.

Webinar ma charakter praktyczny, biorąc w nim udział otrzymasz mnóstwo dokładnej i poukładanej wiedzy, którą z powodzeniem wdrożysz już NASTĘPNEGO DNIA!

 

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Prewencja Urazów w Treningu Personalnym.

Webinar jest dostępny w cenie 99 zł.

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz