BEZPŁATNY LIVE: PUNKTY BÓLU W DIAGNOSTYCE KLIENTA CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału "PUNKTY BÓLU W DIAGNOSTYCE KLIENTA - CO MUSISZ WIEDZIEĆ?", który przygotował Mateusz Kawalec!

Czy zastanawiałeś się skąd bierze się ból? U Twoich klientów nagle pojawił się uraz bez wyraźnej przyczyny. Podczas przysiadu ciągle odnawia się kontuzja, a wyciskanie sprawia dyskomfort w stawie ramiennym.

Przyczyn może być mnóstwo. Często są to dolegliwości, z którymi spotykamy się codziennie ale nie zwracamy na nie uwagi. Trening, który powinien poprawiać nasze zdrowie, niekoniecznie musi być dla nas dobry.

Spotkanie live to kompendium wiedzy na temat punktów bólu w diagnostyce.

Dowiesz się jak sprawdzić, gdzie leży przyczyna dolegliwości i jak określić punkty w ciele, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Mateusz Kawalec - wieloletni fizjoterapeuta oraz trener personalny, współautor szkolenia PFS Diagnostyka Funkcjonalna w Treningu, a także trener przygotowania motorycznego. W swojej pracy skupia się na szczegółowej diagnostyce oraz terapii pacjentów z zaburzeniami różnego pochodzenia. Szczególnie współpracuje ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi. W pracy wykorzystuje wiele innowacyjnych metod terapii połączonych z nauką treningu i wzmacnianiem ciała. Chętnie podzieli się z Wami swoją wiedzą oraz doświadczeniem!

 

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest darmowy!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz