PFS® Kontuzje w treningu, całościowe spojrzenie na ciało. Koncepcja tensegracji i integracji strukturalnej w treningu.

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Kontuzje w treningu, całościowe spojrzenie na ciało - koncepcja tensegracji i integracji strukturalnej w treningu to webinar przygotowany przez Mateusza Kawalca.

Jest to połączenie fizjoterapii i treningu, koncepcja pracy z klientem oraz elementy fizjoterapii, które mógłby zrobić trener, nie wychodząc poza swoje kompetencje. Jest to całościowe spojrzenie na ciało klienta, który odczuwa ból lub dysfunkcje. Czasem przyczyna leży zupełnie gdzie indziej niż miejsce odczuwania bólu, na co składa się wiele czynników np. zaburzenia w układzie nerwowym, pobudzenie, przeciążenia lub nawet kontuzje sprzed kilku lat. Część teoretyczna jest połączona z pokazem testów diagnostycznych, obrazujących jak działa ciało i co może się stać, kiedy pojawia się problem, dowiecie się również jak sobie z tym radzić w formie treningu.

 

  CZYTAJ WIĘCEJ

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

 Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Kontuzje w treningu, całościowe spojrzenie na ciało - koncepcja tensegracji i integracji strukturalnej w treningu.

Webinar jest dostępny w cenie 150 zł 97 zł!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Rekomendowane kursy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz