BEZPŁATNY WEBINAR: DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA NA PRZYKŁADZIE PRZYSIADU ZE SZTANGĄ

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału "DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA NA PRZYKŁADZIE PRZYSIADU ZE SZTANGĄ", który przygotował Damian Archacki.

PROGRAM LIVE'A:

  • Jak rozpoznawać kompensacje i asymetrie podczas przysiadu?
  • Jak dobierać testy diagnostyczne, aby potwierdzić lub wykluczyć możliwe ograniczenia w danym segmencie ciała?
  • Kiedy testy diagnostyczne będą rzetelne?
  • Czy testy trzeba powtarzać?

Prowadzący: Damian Archacki - szkoleniowiec, wieloletni trener personalny oraz medycznydoktorant w Zakładzie Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego, autor szkolenia PFS Modelowanie Pośladków z Analizą Najnowszych Metod Treningowych oraz współautor szkolenia PFS Diagnostyka Funkcjonalna w Treningu, szkoli również przyszłych trenerów personalnych podczas kursu PFS Trener Personalny z elementami fizjoterapii, jest również autorem webinarów. Na co dzień pracuje zarówno z zawodowymi sportowcami (rangi Mistrzostw Świata i Europy), gdzie odpowiada za przygotowanie motoryczne w sportach walki (głównie w brazylijskim jiu-jitsu), jak i osobami rekreacyjnie uprawiającymi aktywność fizyczną.

 

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest darmowy!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz