KONWENCJA CHOREOGRAPHY BODY&SOUL 11

KONWENCJA CHOREOGRAPHY BODY&SOUL 11
ProFi Fitness School, 30-07-2018

13-14 października 2018r. odbędzie się wyjątkowa edycja konwencji Choreography Body&Soul 11. To 15 lat Akademii i z tej okazji na naszej scenie wystąpi aż 6 zagranicznych gości.

Planowany jest bardzo atrakcyjny i intensywny program zajęć. Uczestnicy będą mogli skorzystać z ponad 17 prezentacji i 2 warsztatów. Wystąpi łącznie 15 prezenterów, w tym wspominane gwiazdy światowego formatu fitness. Z Włoch przybędą  Alessandro Muo , Lorenzo Sommo oraz Davide Impallomeni, z Francji - Yamine Saoudi wraz z Zeną Saheli, z Litwy- Joana Malakauskiene.

 

 

Propozycja zajęć rozbudowana będzie w wielu kierunkach. Od tradycyjnych choreografii na stepie i podłodze, po zajęcia wzmacniające ze sprzętem i bez sprzętu, a także lekcje masterclass  oparte na pracy z własnym ciężarem ciała.

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy również nowości, po raz pierwszy pojawią się zajęcia z jogi, które będą zapowiedzią nowych szkoleń w ProFi Fitness School.

Nie zabraknie również tradycyjnego zakończenia konwencji, czyli lekcji stretchingu, a także form body&mind, czyli zajęć w zakresie Pilatesu i zdrowego kręgosłupa. Tu też mamy kilka nowych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu uczestnikom eventu.

Spośród wielu atrakcji będziemy mieli zaszczyt zaprezentować nowych szkoleniowców i prezenterów m.in. Alessandro Muo, który po raz pierwszy dla ProFi  zaprezentuje swoje umiejętności podczas 2 lekcji na scenie z użyciem stepu oraz ciężaru własnego ciała, a także pokaże pierwszy raz nowy program w 1-dniowych warsztatach BODYWEIGHT&BOSU WORKOUT z użyciem bosu.

Swoje autorskie warsztaty Natural Movements zaprezentuje również Lorenzo Sommo, którego mieliśmy okazję podziwiać podczas licznych eventów również w Polsce.

Dodatkowo, zaplanowaliśmy również wiele konkursów i nagród, w tym konkurs „New Faces”, który wyłoni nowego prezentera Akademii ProFi Fitness School!

Różnorodność form, perfekcyjnie przygotowane lekcje, międzynarodowi i polscy prezenterzy z ogromnym doświadczeniem - konwencja Choreography Body&Soul  11 to wydarzenie, które pozwoli Tobie rozwijać swoje umiejętności i kompetencje. Poznasz nowe trendy, jakie panują w świecie fitness poza granicami naszego kraju. To rzadka okazja na spotkanie się z tak wyjątkowymi ludźmi.

Planowane spotkanie After Event pozwoli Tobie na relacje z wyjątkowymi osobami, które być może i Ciebie zainspirują do nowych wyzwań.

Cykl konwencji Choregraphy Body&Soul bez wątpienia jest jedną z największych i najbardziej wyczekiwanych konwencji fitness w Polsce. Wydarzenie to z roku na rok rozrasta się zarówno programowo, jak i jakościowo. Odnajdywanie najlepszych prezenterów i szkoleniowców, daje nam możliwość zaprezentowania najnowszych trendów fitness na świecie. Pracują z nami najbardziej uznawani prezenterzy fitness na świecie, dlatego mamy pewność, że wszystkie prezentacje będą dla uczestników ciekawe i satysfakcjonujące.

Po prostu nie może Cię tam zabraknąć!