KURS ONLINE: Jak samodzielnie i skutecznie trenować w siłowni?

  TERMINY SZKOLENIA

Przy zakupie szkolenia, webinar PFS Trening Medyczny otrzymasz gratis!

 

Zapraszamy do skorzystania z autorskiego szkolenia Szymona Mosznego, w którym dowiesz się w jaki sposób trenować w siłowni.

Kilka słów od Szymona: Pamiętam ten dzień, kiedy pierwszy raz poszedłem do siłowni. Przez pierwszy tydzień trenowałem tylko nogi, żeby nikt za bardzo mnie nie widział. Kiedy po tygodniu odważyłem się spytać kogoś, „co mam zrobić, żeby mięśnie mi urosły?” usłyszałem: „Młody, ja ci dam takie tableteczki”. Po 20 latach dla wszystkich tych, którzy podobnie jak ja szukają odpowiedzi na pytanie „Jak samemu trenować skutecznie?” oddaję ten kurs. Kurs, który dla mnie byłby kiedyś spełnieniem marzeń. Kurs, który podsumowuje 20 lat mojego trenerskiego doświadczenia. 

Trenujesz od jakiegoś czasu, ale nie jesteś zadowolony z rezultatów?

A może dopiero chcesz zacząć, a nie bardzo wiesz jak? Ćwiczysz, szukając sprawdzonych informacji, ale nie wiesz komu zaufać w gąszczu internetowych wiadomości? 

Na pewno pamiętasz ten moment, kiedy pierwszy raz stanąłeś/stanęłaś samodzielnie na progu klubu fitness i czułeś/czułaś mieszankę strachu, niewiedzy i być może bezsilności. Każdy to czuł na początku przygody z siłownią i nie ma w tym nic wstydliwego. Jeśli nie ma się absolutnie żadnej wiedzy o tym jak trenować, to pierwsza styczność z tymi wszystkimi enigmatycznymi sprzętami może być naprawdę stresującym przeżyciem.

„Na początku wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”.

Im więcej wiedzy, tym łatwiej krok po kroku poruszać się po siłowni. Im bardziej zapoznasz się z tym, o czego służy konkretny przyrząd i przybór, tym pewniej będziesz się tam czuć, a im większa pewność - tym większa przyjemność z treningu, który tam podejmujesz w walce o wymarzoną sylwetkę.

Ten kurs nie tylko da Ci wiedzę o tym, jak wykonywać podstawowe 86 ćwiczeń kulturystycznych (co swoją drogą starcza na 2-3 lata początkowych treningów), ale też da Ci wiedzę o tym jak dobierać parametry takie jak ilość powtórzeń, serii, ćwiczeń, jednostek treningowych itp.

Wszystko to rozumiemy. Szymon jako trener pomógł już ponad 10.000 osobom trenować lepiej i skuteczniej, dlatego możesz nam zaufać!


Co znajdziesz w kursie "Jak samodzielnie i skutecznie trenować w siłowni?"

Kurs składa się z trzech części:

 • Część teoretyczna, w której w postaci wykładów video dowiesz się jak dobierać parametry treningowe i komponować plan treningowy.
 • Część warsztatowa - seria kursów w postaci filmów video, z których dowiesz się jak prawidłowo wykonywać najpopularniejsze ćwiczenia siłowe.
 • Część dodatkowa - to rozwijana część z bonusami dotyczącymi ogółu tematów związanych z siłownią, fitnessem, budowaniem masy, odchudzaniem itp. Materiały tematyczne będą dodawane min. raz w miesiącu. Dostępne tylko dla absolwentów kursu. 

 

Dla kogo kurs jest przeznaczony:

 • Dla początkujących, mężczyzn i kobiet, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w siłowni.
 • Dla osób średnio i zaawansowanych, którzy chcą uporządkować i usystematyzować wiedzę.
 • Dla trenerów personalnych, którzy rozwijają się i poszukują popartej badaniami wiedzy o tym jak skutecznie trenować, jak dobierać parametry treningowe takie jak objętość, intensywność, czasy przerw itd.
 • Dla wszystkich, którzy chcą w sposób systematyczny i uporządkowany poruszać się po świecie fitnessu. Jest przygotowany tak, aby każdy mógł czerpać z niego odpowiednią wiedzę.

Kurs zawiera omówione w postaci filmów wideo 86 podstawowych ćwiczeń kulturystycznych. 

To 4 godziny części warsztatowej.

 

7 godzin wykładów z teorii treningu oraz tego, jak układać sobie plan treningowy.

 

Kurs jest również przeznaczony dla kobiet - zawiera sekcję z ćwiczeniami na nogi i pośladki

 

Co zyskuję, kupując dostęp do kursu?

Jestem początkujący

 • Poznasz podstawowe ćwiczenia na wszystkie grupy mięśniowe.
 • W podstawowej wersji omówione jest 86 podstawowych ćwiczeń siłowych.
 • Dowiesz się jak prawidłowo technicznie ćwiczyć oraz jakich błędów nie popełniać.
 • Poznasz tajniki układania sobie każdego treningu - od doboru i kolejności wykonania ćwiczeń, przez dobór ilości serii, powtórzeń, intensywności i czasów przerw.
 • Uzyskasz informację o podstawach programowania treningów, nauczysz się sam układać sobie plan treningowy dopasowany to Twoich możliwości.
 • Dzięki dodatkowym, regularnym treściom będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę, choćby o ćwiczenia prozdrowotne, ukierunkowane na poprawę sprawności, ćwiczeń medycznych i funkcjonalnych itp.

Jestem doświadczony

 • Przypomnisz i usystematyzujesz swoją wiedzę treningową.
 • Dowiesz się, co nowoczesna nauka mówi o doborze parametrów treningowych.
 • Nauczysz się korzystać z metod progresji w swoich planach i manipulowania objętością, dla uzyskania lepszych rezultatów.
 • Będziesz poszerzać swoją wiedzę o nowe treści, przeznaczone dla osób o większym stażu treningowym.

 

 Jakie ćwiczenia są omówione?

 

Szkolenie dostępne jest w cenie 1099 zł.

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz