PFS® TRENING MEDYCZNY. PRZETESTUJ I NAPRAW SWOJE CIAŁO, ABY SŁUŻYŁO CI BEZ BÓLU NA LATA

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata to webinar przygotowany przez Szymona Mosznego - naszego szkoleniowca, wieloletniego trenera personalnego oraz fizjoterapeutę.

ZAPRASZAMY NA WEBINAR, W TRAKCIE KTÓREGO DOWIESZ SIĘ, W JAKI SPOSÓB SAMODZIELNIE NAPRAWIĆ W SWOIM CIELE TO, CO MOGŁO SIĘ ZEPSUĆ.

Czynników powodujących powstawanie dysfunkcji w ciele jest mnóstwo. Za dużo ruchu, za mało ruchu, sztywność, zbyt duża elastyczność, zbyt długie siedzenie, złe stanie, złe nawyki ruchowe, ciężkie treningi i na końcu wiek - to wszystko może prowadzić do przeciążeń tkanek, co w efekcie może wywołać powstawanie dolegliwości bólowych.

Celem webinaru jest wyuczenie rozpoznawania sygnałów płynących z Twojego ciała, świadczących o tym, że może rozpoczynać się jakiś proces chorobowy. Nie trzeba czekać do wystąpienia pierwszych objawów - wiedza o tym, jakie najczęstsze dysbalanse mięśniowe przyczyniają się do wystąpienia bólu daje umiejętność prewencyjnego podejścia do zagadnienia. Zgodnie z zasadą „lepiej przeciwdziałać, niż leczyć”, a przy odrobinie wiedzy można pozbyć się wielu dolegliwości.

 

PODCZAS WEBINARU:

  • Dowiesz się jak zniwelować ból kręgosłupa.
  • Poznasz sposoby radzenia sobie z bólem kolan.
  • Poznasz przyczyny bólu biodra.
  • Dowiesz się jak sobie poradzić z bólem barków.

Z bólem powyższych stawów jako społeczeństwo borykamy się najczęściej. Część dolegliwości wywołana jest specyficznymi chorobami, jednak te występują znacznie rzadziej, niż dolegliwości bólowe wynikające bezpośrednio z przeciążeń. Do ich wystąpienia nie potrzeba wiele: osłabiony mięsień pośladka może doprowadzić do wystąpienia bólu kolana. Wystarczy jeden przykurczony lub nawet sztywny mięsień biodra, żeby wywołać ból w stawie kolanowym lub kręgosłupie. Ten ostatni będzie bolał również wtedy, kiedy na przykład brzuch będzie zbyt słaby, a słabnie, kiedy zbyt długo siedzisz. Z kolei już samo siedzenie i wpatrywanie się w ekran monitora może przełożyć się na skrócenie i/lub osłabienie mięśni szyi i wywołać ból karku. A przecież na wszystkie te dolegliwości jest proste lekarstwo - trochę ruchu i odrobina rozluźniania.

 

Webinar jest dedykowany wszystkim, którzy walczą z bólem: u siebie lub u swoich klientów. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i wykorzysta to w skuteczny sposób. Poznasz na nim sposoby diagnozy i oceny ciała (własnego lub klienta) oraz otrzymasz narzędzia do rozwiązania potencjalnych, odnalezionych w ciele problemów, aby skutecznie je wyleczyć.


Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru oraz prezentacja).

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru oraz prezentacja).

Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata.

Webinar jest dostępny w cenie 199 zł 150 zł!

Szkoleniowcy

Filmy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz