PFS® Mobility Całego Ciała

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Mobility Całego Ciała to webinar przygotowany przez Tomasza Leśnikowskiego - szkoleniowca, wieloletniego trenera personalnego, twórcę autorskich warsztatów z gum oporowych, a także autora e-booków treningowych oraz specjalistycznych webinarów. Tomek jest również cenionym prelegentem i prezenterem podczas największych eventów branżowych jak np. międzynarodowe targi fitness Eu4ya, czy konferencje organizowane przez REPs Polska.

Mobility Całego Ciała - Krok po Kroku to webinar dla wszystkich, którzy chcą w praktyczny sposób poznać lub usystematyzować podstawy związane z gibkością i mobilnością swojego ciała.

Dzięki przedstawionym koncepcjom pracy dowiesz się krok po kroku jak płynnie poruszać się wśród ćwiczeń mobility, angażując do pracy całe ciało pod kątem zwiększania elastyczności tkanek miękkich i powięzi oraz zwiększania zakresu ruchomości w obrębie stawów.

Zaczniemy od podstaw i nauki przybierania prawidłowych pozycji rozluźniających i przejdziemy przez bardziej złożone kompleksy ruchowe. Materiał, który dla Ciebie przygotowaliśmy, możesz śmiało traktować jako bazowy w kontekście osobnej jednostki treningowej lub czerpać z niego inspiracje do pracy nad wybranymi strukturami mięśniowymi.

Niezależnie od Twojego wieku, stopnia zaawansowania, poziomu elastyczności czy koordynacji ruchowej – przedstawione metodyczne zestawy prostych ćwiczeń ruchowych z pewnością przyczynią się do zmniejszenia napięć w Twoim ciele, poprawią Twoją ogólną sprawność i motorykę oraz przełożą się na jakość treningu siłowego.

Webinar ma charakter praktyczny, biorąc w nim udział otrzymasz mnóstwo dokładnej i poukładanej wiedzy, którą z powodzeniem wdrożysz już NASTĘPNEGO DNIA!

 

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

  CZYTAJ WIĘCEJ

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Mobility Całego Ciała.

Webinar jest dostępny w cenie 99 zł.

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Rekomendowane kursy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz