Pakiet VIP PROFESSIONAL Trener Personalny

Szkolenia Trener Personalny
Pakiet VIP PROFESSIONAL Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET PODSTAWOWY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze TRENERA PERSONALNEGO.

VIP PROFESSIONAL

6 szkoleń

PFS Personal Trainer COMBO
(INSTRUKTOR SIŁOWNI + TRENER PERSONALNY) 

  • PFS Gym Instructor
  • PFS Personal Trainer
  • PFS Dietetyka i Suplementacja Base

Pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do pracy Trenera Personalnego,  czyli do pracy z klientem przy doborze i prezentacji ćwiczeń wzmacniających. To szkolenie,  które systematyzuje wiedzę z zakresu treningu siłowego oraz najczęściej stosowanych metod odchudzania i poprawy kondycji. Poznasz metody treningowe niezbędne do pracy trenera, a stanowiące kluczowe zagadnienia jednego z najbardziej prestiżowego i rozbudowanego szkolenia dla Trenerów Personalnych.

PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą®

Program szkolenia skierowany jest na pracę z osobami otyłymi oraz nadwagą. Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chce zdobyć wiedzę nie tylko z zakresu samej metodyki treningu, ale również analizy potrzeb osoby z nadwagą/otyłej oraz dla każdego, kto chce się dowiedzieć, jak rozmawiać z osobami borykającymi się z tzw. efektem jo-jo.

PFS Suspension Training® Najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Poznasz metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń. Dowiesz się jakie są zalety i zasady treningowe systemów podwieszanych oraz jak dostosować taśmy do treningu: dostosowanie długości, prezentowanie możliwości,  stopniowanie trudności ćwiczeń. 
PFS Kettlebells Training® PFS Kettlebells Training® w koncepcji Core Stability to innowacyjny pomysł, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego wraz z wykorzystaniem popularnego na siłowniach kettlebell do zwiększenia efektywności treningu. Dzięki współpracy mięśni gorsetu, trening staje się jeszcze bardziej efektywny. 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach  jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja do dostarczenia na pierwsze zajęcia:

  1. Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców).
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego, że jest się zdrowym i można przystąpić do ćwiczeń lub oświadczenie dotyczącego braku przeciwwskazań do uczestnictwa w szkoleniu. 
  3. Obowiązkiem jest dostarczenie oryginalnego, podpisanego zdjęcia do legitymacji o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm. 

 

Wymagania podczas szkolenia:

  1. Karta praktyk. Po ukończeniu pierwszej części szkolenia PFS GYM INSTRUCTOR uczestnicy mają obowiązek odbycia 10 godzin praktyk na stanowisku Instruktora siłowni w wybranym przez siebie klubie fitness. 
  2. Uzyskanie certyfikatu wiąże się z pozytywnym zaliczeniem egzaminów teoretycznych.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

 

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS Gym Instructor®oraz PFS Personal Trainer®  WIĘCEJ 

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów.

 Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

- PFS Gym Instructor - Instruktor siłowni - w języku polskim oraz angielskim- międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3)

- PFS Personal Trainer - Trener Personalny - w języku polskim oraz angielskim- międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 4)

- PFS Dietetyka i Suplementacja Moduł I Base - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z dietetyki i suplementacji - moduł podstawowy

- PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z pracy z osobami otyłymi oraz z nadwagą

- PFS Suspension Training - Instruktor Suspension Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć na systemach podwieszanych

- PFS Kettlebells Training - Instruktor Kettlebells Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem sprzętu kettlebells

 

Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje MIĘDZYNARODOWĄ LEGITYMACJĘ REPs POLSKA:

  *Obowiązkiem jest dostarczenie na pierwsze zajęcia oryginalnego, podpisanego zdjęcia do legitymacji o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm.

 

PFS Gym Instructor® oraz PFS Personal Trainer® to szkolenia akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs*

Uczestnik otrzymuje dwa tytuły Professional Gym Instructor oraz Professional Personal Trainer.

REPS Polska

  

 

*REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs)

Możesz być widoczny w Międzynarodowym spisie Akredytowanych Trenerów. Należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska . Wpisu należy dokonać za pomocą uzyskanego certyfikatu w Akademii ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia Międzynarodowych Akredytacji.

W sprawie zapytań można skontaktować się bezpośrednio pod adresem email: kontakt@repspolska.pl

Szkolenie dostępne jest w cenie 5240 zł  3050 zł.

Cena regularna 6 szkoleń to 5240 zł. W systemie VIP PROFESSIONAL zyskujesz aż 2190 zł oraz dodatkowe uprawnienia!

- PFS Gym Instructor - 1650 zł    850 zł

PFS Personal Trainer - 1850 zł    1060 zł

- Egzamin Gym Instructor 100 zł    0 zł

- Egzamin Personal Trainer -100 zł    0 zł

PFS Dietetyka i Suplementacja Moduł I Base 380 zł    280 zł

PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą - 400 zł   300 zł

PFS Suspension Training - 380 zł   280 zł

PFS Kettlebells Training 380 zł    280 zł

 

W cenie zawarte są materiały szkoleniowe oraz koszt egzaminów.

 

Płatność: 

Depozyt o wartości 700 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego. 

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1017 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1017 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1016 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Najbliższe szkolenia

Gdańsk/Gdynia
Kraków
Poznań
Szczecin
Warszawa
Wrocław

Filmy