Pakiet VIP PROFESSIONAL Trener Personalny

Szkolenia Trener Personalny
Pakiet VIP PROFESSIONAL
Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET PODSTAWOWY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze TRENERA PERSONALNEGO.

VIP PROFESSIONAL

6 szkoleń

PFS® Trener Personalny
(Instruktor Siłowni+Trener Personalny)

  • PFS Gym Instructor
  • PFS Personal Trainer
  • PFS Podstawy Dietetyki
    (e-learning)

Udział w szkoleniu PFS Personal Trainer Combo pozwoli Ci zdobyć podwójne międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Siłowni. Podczas szkolenia otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia oraz wiedzę, które pozwolą Ci zostać kompetentnym i wykwalifikowanym Trenerem Personalnym. Poznasz 250 ćwiczeń siłowych, funkcjonalnych, kalistenicznych, plyometrycznych i prozdrowotnych, nauczysz się pracować z klientem oraz nauczysz się sprzedaży treningów personalnych. Poznasz również zaawansowane metody treningowe oraz nauczysz się planować treningi na wszystkich poziomach.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I LIVE

Szkolenie PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I przygotowane jest dla wszystkich osób chcących wejść na wyższy poziom treningu siłowego i sportowego. Podczas szkolenia dowiesz się dlaczego metody progresji są jednymi z najważniejszych elementów skutecznego i zdrowego treningu, nauczysz się układać spersonalizowane plany treningowe na wszystkich poziomach zaawansowania, poznasz programy siłowe, hipertroficzne oraz power body building. Dowiesz się również w jaki sposób modelować parametrami treningowymi i rodzajami periodyzacji dla uzyskania maksymalnych efektów treningowych, poznasz różnice programowania treningu dla kobiet i mężczyzn, model GAS i proces superkompensacji w treningu oraz zasady i reguły programowania treningowego obowiązujące w treningu siłowym.

PFS® Taśmy Podwieszane

Podczas szkolenia poznasz i nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia z użyciem taśm podwieszanych, budować specjalistyczną rozgrzewkę dla początkujących i zaawansowanych, asekurować oraz korygować ćwiczącego. Nauczysz się również programować treningi indywidualne oraz konstruować zajęcia w małych grupach (6 lekcji pokazowych), poznasz programy treningowe ukierunkowane na budowanie masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz pracę z osobami o różnych stopniach zaawansowania.

PFS® Kettlebells Training Trening z kettlebell pozwala w krótkim czasie osiągnąć rewelacyjne efekty. Angażuje do pracy prawie wszystkie mięśnie, poprawia kondycję, wydolność, ogólną mobilność i elastyczność naszego ciała, koordynację ruchową, pozwala skutecznie walczyć ze zbędnymi kilogramami oraz zapobiega bólom pleców i kręgosłupa. Podczas szkolenia poznasz podstawowe i złożone ćwiczenia z odważnikami kulowymi oraz nauczysz się łączyć je w ciekawe kompleksy ruchowe. Jest to jedna z najlepszych metod do rozwoju wszystkich cech motorycznych: siły, lokalnej wytrzymałości mięśniowej, dynamiki, stabilizacji globalnej i lokalnej oraz koordynacji ruchowej. Dopiero połączenie tych elementów w jedną całość sprawi, że każdy ruch będzie płynny i efektywny.

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Trener Personalny jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

 

Dodatkowa dokumentacja:

  1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego. W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego można podpisać oświadczenie* dotyczące dobrego stanu zdrowia.
  3. Umowa* dotycząca udziału w szkoleniu.

Wszelkie dokumenty należy wysyłać elektronicznie (w formie skanu lub zdjęcia) na adres: szkolenia@profi-fitness.com.pl.
*Wzór oświadczenia oraz umowy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu rejestracji.

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

 

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie VIP należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów.

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

- PFS Gym Instructor - Instruktor Siłowni - w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia REPs Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

- PFS Personal Trainer - Trener Personalny - w języku angielskim - międzynarodowe uprawnienia REPs Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 4).

- Dyplom BLACKROLL® Workshop w j. polskim.

- PFS Podstawy Dietetyki - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z podstaw dietetyki.

- PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level I - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z programowania i planowania treningu.

- PFS Taśmy Podwieszane - Instruktor Suspension Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć na taśmach podwieszanych.

- PFS Kettlebells Training - Instruktor Kettlebells Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem kettlebells.

 

REPS Polska

PFS® Gym Instructor oraz PFS® Personal Trainer to szkolenia akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs.

Uczestnik otrzymuje dwa tytuły Professional Gym Instructor oraz Professional Personal Trainer.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. Na rejestrację w systemie REPs uczestnik ma 6 miesięcy od momentu ukończenia szkolenia. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Szkolenie dostępne jest w cenie 5595 zł 3800 zł.

Cena regularna 6 szkoleń to 5595 zł. W systemie VIP PROFESSIONAL zyskujesz aż 1795 zł oraz dodatkowe uprawnienia!

- PFS Personal Trainer Combo - 3900 zł 2700 zł

- Egzamin Gym Instructor - 100 zł 0 zł

- Egzamin Personal Trainer -100 zł 0 zł

- PFS Podstawy Dietetyki - 380 zł 0 zł

- PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level I - 495 zł 380 zł

- PFS Taśmy Podwieszane - 450 zł 360 zł

- PFS Kettlebells Training - 450 zł 360 zł

 

W cenie zawarte są materiały szkoleniowe oraz koszt egzaminów.

 

Płatność: 

Zadatek o wartości 700 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego. 

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1260 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1270 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1270 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Filmy