PAKIET VIP FULL PROFESSIONAL INSTRUKTOR FITNESS

Szkolenia Instruktor Fitness
PAKIET VIP FULL PROFESSIONAL
INSTRUKTOR FITNESS
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET OPTYMALNY DLA INSTRUKTORÓW FITNESS

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu w karierze INSTRUKTORA FITNESS.

 

 

VIP FULL PROFESSIONAL

9 szkoleń + 1 warsztat 

PFS® Fitness Group Instructor -  Instruktor Fitness

 • PFS Choreografia Fitness
 • PFS Step Instructor Level I
 • PFS Stretching Instructor
 • PFS Total Body Conditioning
 • PFS TBC Full Equipment

Kompleksowy kurs, gdzie poznasz podstawy prowadzenia zajęć fitness, poruszane tematy z zakresu znajomości techniki kroków podstawowych, muzyki, podstaw budowania choreografii oraz ćwiczeń wzmacniających. Zdobywasz umiejętność komunikacji i prowadzenia grupy przy połączeniu informacji werbalnej, cuingu i muzyki.  Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów szkoleniowych dostępnych na rynku. Zyskując dostęp do tej wiedzy, wachlarz Twoich możliwości będzie naprawdę szeroki. 

                                 
PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny jest modułem diagnostycznym. Oznacza to, że dowiesz się jak zacząć pracę z Klientem,a także poznasz zasady prowadzenia wywiadu. Dowiesz się o co zapytać podopiecznego, aby uzyskać kluczowe informacje potrzebne do ułożenia treningu lub zajęć grupowych. Perfekcyjna diagnostyka jest podstawą do prowadzenia bezpiecznego treningu, zarówno indywidualnego jak i grupowego. Szkolenie wyposaży Cię w wiele przydatnych narzędzi diagnostycznych i metodycznych.
PFS® Zdrowy Kręgosłup
Odcinek Szyjny i Piersiowy
Rozwinięcie wiedzy zdobytej podczas modułu głównego – w zakresie profilaktyki i postępowania w treningu zdrowotnym kręgosłupa. Uczestnik zdobywa wiedzę i kompetencje w zakresie pracy z klientem problematycznym.

PFS® Podstawy Dietetyki
(e-learning)

Moduł stworzony z myślą uporządkowania wiedzy z zakresu dietetyki, podstaw żywienia i technologii. Po przebytym szkoleniu będziesz wiedział dlaczego sięgasz po żywność, które z produktów wybierać by świadomie kształtować swoją sylwetkę oraz w jaki sposób przechowywać te produkty. Dodatkowo dowiesz się prawdy odnośnie indeksów, markerów i technik stosowanych w dietetyce.
 PFS® Pump&Tone Base Koncepcja treningu wytrzymałości siłowej ze sztangą przy muzyce. Intensywne spalanie tkanki tłuszczowej, rzeźbienie sylwetki oraz wzmacnianie gorsetu mięśniowego stało się możliwe również na grupowych zajęciach fitness.

 

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Fitness Group Instructor jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Dodatkowa dokumentacja do dostarczenia na pierwsze zajęcia:

 1. Pisemna zgoda rodziców (w przypadku osób 17-letnich).
 2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o dobrym stanie zdrowia/braku przeciwwskazań do wysiłku fizycznego (w przypadku braku zaświadczenia lekarskiego pierwszego dnia szkolenia można podpisać oświadczenie dotyczące dobrego stanu zdrowia).
 3. Zdjęcie do legitymacji (wymiary: 3,5 cm x 4,5 cm, zdjęcie należy podpisać imieniem i nazwiskiem).

Wymagania podczas szkolenia:

Dostarczenie uzupełnionej karty praktyk. W trakcie szkolenia uczestnicy mają obowiązek odbycia 10 godzin praktyk w wybranym przez siebie klubie fitness (uczestnictwo w zajęciach fitness).
Kartę praktyk uczestnik otrzymuje mailowo po pierwszym weekendzie szkolenia.

 

Na realizację pakietu VIP Uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Egzamin pojawia się przy realizacji pierwszego szkolenia PFS® Fitness Group Instructor - więcej informacji znajdziesz tutaj.

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów. 

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

-PFS Fitness Group Instructor - Instruktor Fitness - certyfikat w języku polskim oraz angielskim- międzynarodowe uprawnienia Reps Poland (kwalifikacje na poziomie EQF 3).

- legitymację instruktorską PFS Fitness Group Instructor Reps Polska w j. polskim*.

- PFS Step Instructor level I - Instruktor zajęć na stepie - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem stepu.

- PFS Choreografia Fitness - Instruktor zajęć choreograficznych - uprawnienia do prowadzenia zajęć z choreografią na podłodze.

- PFS Total Body Conditioning - Instruktor TBC - uprawnienia do prowadzenia zajęć wzmacniających.

- PFS Stretching Instructor - Instruktor stretchingu - uprawnienia do prowadzenia zajęć i treningów z użyciem technik rozciągania.

- PFS TBC Full Equipment - certyfikat uczestnictwa w warsztatach wzmacniających.

PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa.

- PFS Zdrowy Kręgosłup Odcinek Szyjny i Piersiowy - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa, ukierunkowanie na pracę na poszczególnych odcinkach kręgosłupa.

- PFS Podstawy Dietetyki - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z podstaw dietetyki.

- PFS Pump & Tone Base - Instruktor zajęć Pump&Tone - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem sztang i sprzętu fitness.

 

*Każdy uczestnik na pierwsze zajęcia musi musi dostarczyć oryginalne podpisane zdjęcie do legitymacji o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm.

 

REPS Polska 

PFS® Fitness Group Instructor to szkolenie akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs. Dodatkowo, każde z naszych szkoleń posiada punkty CPD.

REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs).

Możesz być widoczny w Międzynarodowym Spisie Akredytowanych Trenerów, należy wówczas dokonać wpisu na stronie REPs Polska. Wpisu należy dokonać za pomocą dyplomu uzyskanego w ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia REPs. W sprawie zapytań należy skontaktować się bezpośrednio z REPs pod adresem email: kontakt@repspolska.pl.

Pakiet dostępny jest w cenie 5380 zł  3665 .

Cena regularna powyższego pakietu to 5380 zł. W systemie VIP FULL PROFESSIONAL zyskujesz aż 1715 zł!

 

- PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR-  MODUŁ ROZSZERZONY PREMIUM - 3520 zł   2205 zł 

 •  PFS Step Instructor Level I
 •  PFS Choreografia Fitness
 •  PFS Stretching Instructor
 •  PFS Total Body Conditioning
 •  PFS TBC Full Equipment 
 •  2h konsultacji ze szkoleniowcem przed egzaminem 
 •  Egzamin Fitness Instructor - 100 zł   0 zł

 

- PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny- 495 zł 395 zł

- PFS Zdrowy Kręgosłup Odcinek Szyjny i Piersiowy- 495 zł 395 zł

- PFS Podstawy Dietetyki - 380 zł  280 zł

- PFS Pump & Tone Base- 490 zł  390 zł

 

Płatność:

Zadatek o wartości 700 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego.

 

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 916 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 916 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 916 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

IV rata - 917 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Filmy