PFS® Taśmy Podwieszane w Sporcie, Podstawy Treningu Biegacza

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Taśmy Podwieszane w Sporcie - Podstawy Treningu Biegacza to lekcja przygotowana przez Tomasza Leśnikowskiego.

Zwróć uwagę na fakt, że podczas biegu w ułamku sekundy przez 100% czasu znajdujesz się na jednej nodze i w taki dynamiczny sposób obciążasz cały swój aparat ruchu – od ułożenia stopy i angażu stawu skokowego, poprzez staw kolanowy i biodrowy, aż po sam kręgosłup. Wiedz, że jeśli powtarzasz pewien schemat ruchowy przez pewien czas, to albo robisz to dobrze i osiągasz kolejne wyniki sportowe oraz trenujesz względnie bez bólu, albo wręcz przeciwnie – przeciążasz określone struktury w niewłaściwy sposób, wskutek czego dochodzi wcześniej czy później do różnego rodzaju urazu przeciążeniowego czy kontuzji.

Dzięki temu materiałowi edukacyjnemu i metodycznym zestawom ćwiczeń będziesz wiedział jak uzyskać symetrię napięć pomiędzy obiema kończynami, zwiększysz swoją koordynację ruchową i poprawę skupienia oraz nauczysz się przekładać ćwiczenia wzmacniające na elementy dynamiczne i szybkościowe – od ciekawej rozgrzewki dynamicznej i ćwiczeń mobility, po niestandardowe formy wzmacniania i prewencji w treningu głównym.

  CZYTAJ WIĘCEJ

50 min.

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

 Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Taśmy Podwieszane w Sporcie - Podstawy Treningu Biegacza.

Webinar jest dostępny w cenie 150 zł 99 zł!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Rekomendowane kursy

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz