PFS® Obniżenie Statyki Narządu Rodnego u Kobiet po Porodzie

  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Obniżenie Statyki Narządu Rodnego u Kobiet po Porodzie to webinar przygotowany przez Izabelę Ślęzak-Walczybok - fizjoterapeutkę uroginekologiczną, która specjalizuje się w fizjoterapii kobiecej, fizjoterapii uroginekologicznej, fizjoterapii okołoporodowej, w treningu medycznym kobiet w ciąży i po porodzie oraz jest wieloletnim szkoleniowcem w ProFi oraz  jest również autorką szkolenia PFS Trening Kobiet w Ciąży i Po Porodzie.

Główną przyczyną zaburzającą statykę narządu rodnego u kobiet są porody siłami natury. Zatem istotne jest, aby trenerzy i specjaliści ruchu, zajmujący się usprawnianiem i trenowaniem kobiet po porodach, posiadali wiedzę z zakresu zagadnień fizjologii i patologii zaburzeń w obrębie miednicy mniejszej.

Wykład ten poświęcony jest szczegółowemu omówieniu rodzajów występowania obniżeń narządu radnego i  porównanie każdego z nich ze stanem fizjologicznym. Przedstawimy przyczyny ich występowania oraz objawy mogące sugerować występowanie obniżenia. Na wykładzie omówione są rodzaje międzynarodowych klasyfikacji obniżenia narządu rodnego, co dla trenerów i specjalistów ruchu może mieć istotne znaczenie w doborze ćwiczeń. Nie zabraknie również informacji o możliwościach treningowych, na co zwrócić uwagę, a czego nie stosować podczas ćwiczeń w przypadku obniżenia narządu rodnego.  

 

 

 

  CZYTAJ WIĘCEJ

1h.

Dostęp do transmisji otrzymasz mailowo, po dokonaniu płatności (otrzymasz dane do logowania do platformy, w której znajduje się nagranie z webinaru).

Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze PFS® Obniżenie Statyki Narządu Rodnego u Kobiet po Porodzie.

Webinar jest dostępny w cenie 150 zł 97 zł!

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz