Choreography Body&Soul 10

Choreography Body&Soul 10
ProFi Fitness School, 05-08-2016

W dniach 1-2 października 2016r. ProFi prezentuje intensywny program zajęć. Wystąpi 10 prezenterów, w tym 4 zagranicznych gości: Luciano Mottola, Martial Pustoc’h, Yamine Saudi i jeszcze nie odkryty Gość Specjalny. Konwencja odbędzie się w Gdańsku na terenie hali sportowej http://sportstacja.pl/ Al.Grunwaldzka 44 Gdańsk http://sportstacja.pl/page-17 

Propozycja zajęć rozbudowana będzie w wielu kierunkach. Już w piątek 30 września konwencję rozpocznie wyjątkowe szkolenie; pierwsza część licencji ../../instruktor-fitness-aerobik/advance-license-step-and-floor-choreography

Szkolenie zbudowane z dwóch części.

Pierwszą część STEP porowadzi sam ../../szkoleniowcy/yamine-saoudi.

Druga część szkolenia choreografii na podłodze FLOOR z ../../szkoleniowcy/carlos-ramirez, która planowana jest w marcu 2017r. 


Spośród wielu atrakcji będziemy mieli zaszczyt zaprezentować szkoleniowców i prezenterów m.in. ../../szkoleniowcy/martial-pustoch, który przybędzie do Gdańska prosto z Francji. Jedną z jego propozycji jest Aero New Style oraz Step Style, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić siebie w nowych technikach i udoskonalić swój warsztat.

Zaprezentuje się również  już znany w ProFi prezenter  wyjatkowy ../../szkoleniowcy/luciano-mottola, którego piękny styl można było podziwiać wielokrotnie na Konwencjach. Wszyscy jesteśmy zdania, że Luciano to niesamowite kolejne odkrycie kreatywnego i wspaniale metodycznego prezentera. Zajęcia proponowane przez Luciano: AeroDance Fusion oraz Step Future

Oczywiście nie zabraknie również zajęć wzmacniających w wykonaniu naszego Polskiego zespołu: TBC Full Equipment, Total Body Functional Workout, Fit Ball Core Stability, Interval Body Class Training, Stretching powięziowy. Są to zajęcia dające mnóstwo inspiracji, pozwalające na urozmaicenie zajęć prowadzonych w klubach fitness jak i rozbudowania swoich własnych treningów wzmacniających.

Propozycja zajęć rozbudowana będzie w wielu kierunkach. W niedzielę przygotowalismy DZIEŃ WARSZTATOWY. Czekać na Was będą  też tradycyjne jak i  profesjonalne choreografie Step w wykonaniu  największej klasy prezentera, tej formy m.in Luciano Mottola.   

Warsztaty wzmacniające, i wiedzy z zakresu pracy powięzi specjalnie dla Was poprowadzą: Magdalena Węckowicz, Adam Ptak, Sylwia Heresztyn. Formy Body&Mind Dagmara Wysocka i Magdalena Węckowicz. 

Innowaje, różnorodność form, perfekcyjnie przygotowane lekcje jak i świetni prezenterzy spośród których, będzie można zobaczyć nowe twarze szkoły m.in Yamine Saoudi,  Alicję Sieracką w zajęciach ze znaną już z pomysłowości w lekcjach nie tylko Step, ale i wzmacniających Sylwią Heresztyn. 


Choreography Body & Soul 10 będzie wyjątkowa.  Nasze dążenie na podwyższanie swoich umiejętności i odnajdywanie najlepszych prezenterów i szkoleniowców, daje nam możliwość zaprezentowania najnowszych trendów fitness. Pracują z nami najlepsi, dlatego mamy pewność, że wszystkie prezentacje będą dla uczestników ciekawe i bardzo satysfakcjonujące.

Nie odkrywamy jeszcze naszej niespodzianki. Gościa specjalnego, który pojawi się po raz pierwszy w Polsce razem z ProFi. 

Dołączcie i bawcie się z Nami !

CZEKAMY NA WAS


Organizator Izabela Alvarez i Team Profi Fitness School