International
Luciano Mottola

Kraj:
Włochy

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Top prezenter i szkoleniowiec PFS. Jeden z wpływowych włoskich prezenterów.

W 2006 roku w wieku 21 lat, wygrał konkurs "Saranno Presenter" z włoskiej Ligi fitness, tak zaczęła się jego niezwykła kariera. Współpracował z Centrum Fitness Company w Frankfurt (Niemcy), a następnie przeniósł się do Madrytu w celu podjęcia współpracy z innym prestiżowym centrum fitness "Il Fisico".

W 2008, po jego współpracy z FIF i udziale we włoskich konwencjach, zaczął swoją karierę w jednych z najważniejszych konwencji międzynarodowych w Hiszpanii-Madryt, Saragossa i Majorka - i inne w różnych krajach świata, takich jak Bułgaria, Tunezja, Rosji, Maroko, Francja, Węgry, Polska, Niemcy i Hiszpania.

Obecnie jest on uczestnikiem Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Neapolu z kursem fizjoterapii.

Ten utalentowany młody człowiek gościł w październiku 2010 r. w Japonii, gdzie zaprezentował swoje ogromne zdolności na prestiżowych Międzynarodowych Konwencjach. Jego lekcje mogliśmy oglądać w Polsce na Konwencjach Choreography Body & Soul 5-7 oraz Eu4ya w Poznaniu na corocznych Targach od 2009- 2011.

Luciano od 2009 roku współpracuje w Polsce wyłącznie z ProFi Fitness School. Od maja 2011 roku, pracuje z Endemol jako instruktor fitness w programie telewizyjnym Italia 1 kanał o nazwie "Uman Take Control”.

Luciano specjalizuje się w łączeniu systemów metodycznych w choreografiach. Jego lekcje i umiejętność doboru wielu środków metodycznego procesu nauczania powodują, że stają się bogatym źródłem zdobywania doświadczeń i nabywania cennych umiejętności.

Filmy szkoleniowca

Kursy szkoleniowca