Akademia Biznesu Trenera

Akademia Biznesu Trenera
Tomasz Mączka, 31-01-2017

Wynosimy na wyższy poziom wyobrażenie o zawodzie Trenera Personalnego.

Już oficjalnie możemy uchylić rąbka tajemnicy ostatnich wydarzeń. W świecie fitness powstał  NOWY projekt  Akademia Biznesu Trenera. Tomasz Mączka wraz z ProFi Fitness School dedykuje cykl szkoleń  trenerom personalnym. Wspólnie otwieramy moduły, które  są tak profesjonalne, kompleksowe  i rozbudowane modułowo.

 

Zastanawiałeś się ?

  • Ile aspektów nie sprawdziłeś jako trener ?
  • Co w szczególności jest dla Ciebie przydatne w pracy trenera personalnego ?
  • Co pozwoli Tobie utrzymać długoterminową relację z klientem i wprowadzić w jego życiu potrzebne stałe zmiany ?

 

Czym jest Akademia Biznesu Trenera?

Akademia biznesu trenera personalnego to pierwszy tego typu kurs w Polsce oferujący nowoczesne  podejście do rozwoju umiejętności miękkich wśród trenerów. Włączyliśmy do współpracy eksperta Tomasza Mączka, który stworzył projekt modułowy Akademii. W ciągu 7 dni szkoleniowych nabędziesz umiejętności z zakresu: sprzedaży, marketingu, komunikacji i motywowania klientów, a w efekcie stworzysz spójny i przemyślany plan rozwoju swojej marki i biznesu trenerskiego. Na zajęciach pracujemy w małych grupach (do 16 osób) w formule warsztatowej nad swoimi konkretnymi przypadkami. Kurs jest podzielony na 1+3 moduły.

 

Dla kogo jest przeznaczona jest Akademia Biznesu Trenera?

Dla każdego, kto jest gotowy rozpocząć edukację pogłębiającą wiedzę z zakresu sprzedaży, marketingu, komunikacji czy motywowania innych. Wiedza i umiejętności  systemu Akademii Biznesu Trenera jest szczególnie przydatna w pracy trenerów personalnych na każdym poziomie zaawansowania i etapie kariery zawodowej. Wartościową wiedzę i umiejętności wyciągną również instruktorzy fitness, dietetycy, fizjoterapeuci i managerowie klubów,.

 

Czego nauczysz się w Akademii?

Moduł - INTRO – zdobędziesz podstawowe informacje o realiach pracy trenera personalnego, sprzedaży treningów i pracy z klientem.

Moduł I - Sprzedaż – rozwiniesz i będziesz praktykował swoją najważniejszą umiejętność trenerską: prowadzenie konsultacji trenerskich pod kątem pozyskiwania klientów.

Moduł II - Marketing – zrozumiesz jak wykorzystywać narzędzie marketingu online i tradycyjnego oraz jak budować swoją markę osobistą, aby przyciągnąć do siebie klientów.

Moduł III - Motywacja – rozwiniesz swoje zdolności komunikacyjne, a w afekcie będziesz skuteczniej motywował swoich podopiecznych do zmiany stylu życia i budował z nimi długotrwałe relacje.

Akademia Biznesu Trenera

www.sekretytrenera.pl

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz