PROFI FITNESS SCHOOL NA EU4YA!

PROFI FITNESS SCHOOL NA EU4YA!
ProFi Fitness School, 14-04-2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Fitness Eu4ya, które odbędą się już 20-22.05.2016r. w Poznaniu. Jak co roku ProFi Fitness School wychodząc naprzeciw najnowszym trendom panującym w świecie fitnessu i treningu personalnego, przygotowało wiele nowości dla uczestników targów. Jedną z największych atrakcji z pewnością będzie specjalna hala ProFi przeznaczona do treningu funkcjonalnego, która powstała przede wszystkim z myślą o trenerach personalnych. 

Przez cały weekend odbywać się w niej będą m.in. zajęcia z zakresu pracy z powięziami, treningu funkcjonalnego oraz treningu obwodowego z użyciem sprzętu, a także lekcje prowadzone na systemach podwieszanych oraz z zastosowaniem kettlebells. Miłośnicy pracy z kręgosłupem czy mięśniami głębokimi również znajdą coś dla siebie. Wszystkie te lekcje przygotowuje dla Państwa grono naszych specjalistów i mentorów, czyli polska kadra ProFi Fitness School.
Kolejną niespodzianką ,którą dla Państwa przygotowaliśmy to gość specjalny – Jacek Bilczyński.
W hali funkcjonalnej ProFi Jacek poprowadzi dla Państwa specjalny trening interwałowy z elementami mobilności i rozciągania po zakończonym wysiłku.

Ale to nie koniec. W specjalnej sali do wyłącznego użytku naszej Akademii, odbywać się będą wykłady i seminaria, zarówno dla instruktorów fitness, jak i trenerów personalnych.

Zaplanowaliśmy specjalny cykl seminariów dotyczących sprzedaży treningów personalnych, co z pewnością pomoże w utrzymaniu oraz pozyskaniu nowych klientów. Spodziewać się możemy również wykładów dotyczących żywienia oraz suplementacji, która jest niezbędnym elementem do spotęgowania efektów treningu. Nie zabraknie również wykładów dotyczących wad ciała w treningu personalnym, czy skutecznej aktywizacji mięśni pośladkowych. Po wykładach będzie możliwość sprawdzenia nowo zdobytej wiedzy w praktyce i razem ze Szkoleniowcami przejść do hali funkcjonalnej na prowadzone przez nich zajęcia z omawianego wcześniej zakresu.
Wykład poprowadzi również nasz gość specjalny. Jacek Bilczyński przygotował dla Państwa specjalne seminarium ” Fit od kuchni, czyli ABS are made in the kitchen” , podczas którego dowiedzą się Państwo, jak ważna jest rola żywienia w procesie kształtowania sylwetki.
Na targach eu4ya nie zabraknie również zajęć fitness. Kadra ProFi Fitness School przygotowała w tym roku wiele nowości także w tej dziedzinie. Spodziewać się można lekcji prowadzonych z udziałem naszych nowych prezenterów, zarówno zagranicznych, jak i polskich. Podczas targów będą Państwo mieli okazję poznać naszego nowego hiszpańskiego prezentera Carlosa Ramireza, który poprowadzi dla Państwa 2 lekcje: PFS AEROBIC&DANCE oraz PFS DOUBLE STEP. Prosto z Włoch przyjedzie równieżDavide Impallomeni, który przygotował dla Państwa 2 lekcje: PFS SPIRAL MOVEMENTS oraz PFS AROUND THE CORE CARDIO FUNCTIONAL TRAINING.

Szczegółowy program znajdą Państwo w poniższym linku:

http://euforya.pl/program