Konwencja BODY

Konwencja BODY
ProFi Fitness School, 18-01-2017

25, 26 marca 2017 r. odbędzie się po raz pierwszy w Polsce wyjątkowa Konwencja międzynarodowa o tematyce Body&Mind i Total Body Workout. Jednego dnia dominować będą zajęcia elementów wzmacniających w lekcjach fitness w stylu Total Body Workout i treningu funkcjonalnego. Kolejny dzień to różnorodność zajęć w pracy Zdrowego Kręgosłupa, Stretchingu, Pilates, Mobility oraz Treningu powięzi. Pojawią się wyjątkowi specjaliści, oraz zagraniczni goście. Po raz pierwszy w ProFi wyjątkowy Lorenzo Sommo i ProFi International Teacher Stefano Crocetta.

Lorenco Sommo jest specjalistą systemów treningu funkcjonalnego w treningu fitness. Inspiruje treningiem wielkie fitness gwiazdy na świecie m.in. Nicola Rossi, Alessandro Muo, Fabio Ponzio. Top prezenter, absolwent prestiżowej uczelni University of Turin, gdzie zdobył najwyższy stopień nauki kierunkowanej w ruchu sportowców "Science of sports and movement". Opracowuje programy motoryczne łączące wiedzę z zakresu pilates matwork, techniki PNF, asthanga jogi. Ogromne doświadczenie w świadomej pracy z ciałem, wieloletnia praca z tancerzami, pozwoliła zbudować programy pracy nas elastycznością, siłą , kontrolą i świadomej pracy z ciałem. Od 2010 roku pracuje nad swoim autorskim programem Natural Moeves opartym również na prawidłowych wzorcach ruchowych tak niezbędnych w treningu funkcjonalnym. Lorenco wdraża ten system ćwiczeń i podejście funkcjonalności do treningu jako autorski program znany już  na świecie pod nazwą Training R-Evolution.

Stefano Crocetta nasz Prezenter od 6 lat związany z ProFi Fitness. Absolwent Międzynarodowego Instytutu Pilates we Włoszech. Szkoląc instruktorów jako wieloletni nauczyciel  w  Pilates Institut National Olympic Committee ACSI (CONI), jest wielkim autorytetem tej dziedziny.

Pierwszy raz w programie Body&Mind nowe spojrzenie na funkcjonalność, trójpłaszczyznowość ruchu, mobilizację, Pilates Advance z małym sprzętem. Będziecie mieli okazję doświadczyć unikalnych zajęć. Ufamy, że lekcje i programy naszych gości oparte na najnowszych badaniach pracy z ciałem pokażą ćwiczenia, które z pewnością okażą się być przydatnym narzędziem do dalszej pracy.

Do tego dopełnia całości wyjątkowe miejsce z widokiem na plażę i morze w samym sercu Sopotu. Praca w takim wyjątkowym miejscu to też duchowe przeżycie.

Program i szczegóły dotyczące kolejnych prezenterów więcej BODY Work&Mind

Otwarcie rejestracji już 23 stycznia 2017 o godzinie 12.30. 

Serdecznie zapraszamy

Team ProFi Fitness School 

 

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz