Gdzie szukać narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć sukces w zawodzie Trenera Personalnego?

Gdzie szukać narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć sukces w zawodzie Trenera Personalnego?
ProFi Fitness School, 31-08-2018

Jak sprzedać wymarzoną liczbę treningów personalnych?

Konkurencja na rynku fitness nie daje za wygraną. Coraz trudniej jest przebić się z własną ofertą. Coraz trudniej również całkowicie zapełnić grafik zajęć. Trenerzy stale się dokształcają, robią kolejne kursy i szkolenia. Wszystko po to, by stać się bezkonkurencyjnym specjalistą. Jakość usług jest – ale trzeba ją jeszcze sprzedać. Jak?

 

Reklama dźwignią handlu

W czasach, gdy w każdej aplikacji atakują nas reklamy, nie jest lekko wybić się z własną ofertą. Tym bardziej, że rynek trenerów personalnych i fitness coraz mocniej w nią inwestuje. Oczywiście podstawowym kanałem sprzedaży wciąż są siłownie, kluby fitness (miejsca pracy) czy grono znajomych. Jeśli jednak nie ma trenera w internecie – trudno o powiększenie własnych zasięgów. Do dyspozycji są więc strony internetowe i social media. Promocja na własną rękę jest jednak nieco kosztowna i nie zawsze skuteczna. Co więc, gdy nie mamy wystarczającego budżetu, a chcemy się dobrze zareklamować?

 

Profil w sieci o mocy dobrej strony internetowej

Dla działaczy w branży fitness, którzy nie chcą wydawać majątku na reklamę, powstał serwis LepszyTrener.pl. Baza trenerów, instruktorów i firm sportowych, zrzeszająca specjalistów z całej Polski. Rejestracja w serwisie jest darmowa. Konto na platformie jest połączeniem wizytówki i ogłoszenia. Trenerzy mogą reklamować własne usługi, zbierać zapisy na zajęcia online oraz budować własną markę w sieci.

 

Skąd pewność o skuteczności serwisu?

Pierwszym krokiem do znalezienia trenera czy firmy jest wpisanie frazy w wyszukiwarkę Google. Samodzielnemu trenerowi trudno jest o uzyskanie wysokich pozycji – chyba, że sporo zapłaci za reklamę. Potrzebna jest jeszcze wiedza z zakresu pozycjonowania. Obecność w bazie LepszyTrener.pl to wyzbycie się tego problemu. Dzięki wysokim pozycjom na kilkadziesiąt tysięcy fraz i zasięgowi ponad 70 tysięcy użytkowników miesięcznie – trener ma pewność, że jego oferta trafi do osób z jego lokalizacji i o sportowych zainteresowaniach.

 

Jak korzystać z serwisu LepszyTrener.pl?

Zasada działania serwisu jest prosta. Trener lub firma sportowa rejestruje się bezpłatnie. Następnie uzupełnia informacje o swojej działalności, doświadczeniu, lokalizacji oraz ofercie. Do wyboru ma specjalizacje spośród wszystkich dyscyplin sportowych. Profil trenera umożliwia precyzyjne określenie swojej oferty. Dla ułatwienia zadania, do dyspozycji trenerów dostępna jest też bogata baza wiedzy, zawierająca porady i materiały szkoleniowe z zakresu reklamy i technik sprzedaży. Dodatkowo w każdym momencie trener może skontaktować się bezpośrednio z serwisem i skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu marketingu internetowego.

 

Niska cena – wysoka jakość

Rejestracja w serwisie jest –  i zawsze będzie bezpłatna. Trener zaraz po dołączeniu do bazy, ma do wykorzystania 14-dniowy bezpłatny okres testowy z pełnym dostępem do konta. Jest to czas na uzupełnienie informacji o sobie, dzięki czemu konto będzie mogło „osiąść” w internecie i zacząć przyciągać uwagę internautów. Po zakończeniu darmowego okresu, podstawowe funkcje wciąż pozostają bezpłatne. W wersji płatnej trener zyskuje indywidualną opiekę marketingową, pełnię funkcjonalności oraz wysokie zasięgi. Ceny pakietów sięgają ledwie kilkudziesięciu złotych miesięcznie. To mała inwestycja w kontekście pozyskania kilku nowych klientów każdego miesiąca.

 

Zarejestruj się za darmo w serwisie LepszyTrener.pl i odbierz swoją zniżkę na abonament od ProFiFitness!

-10% na WSZYSTKIE pakiety premium z kodem: Profipromo

 

Lepszytrener.pl 
Profesjonalna reklama dla trenerów sportowych
Zarejestruj się za darmo w największej bazie trenerów w Polsce!