RELACJA Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya 2016

RELACJA Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya 2016
ProFi Fitness School, 27-05-2016

Targi Fitness FitExpo za nami. 20-22.05.2016r. w Poznaniu  odbyła się 10 już edycja Tragów Fitness w Polsce. Patrząc na rozmiar tego wydarzenia, można śmiało  już powiedzieć, że towarzysząca targom Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya jest jedną z największych Konwencji Fitness w Europie. Liczba  ponad 1500 uczestników samej konwencji, przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. 7 hal na których równolegle odbywały się zajęcia, wypełnione entuzjastami zdrowego życia i aktywnego spędzenia czasu. Specjaliści w dziedzinach fitness, klienci klubów, instruktorzy fitness, a dzięki blokom poświęconym dla trenerów personalnych również i męska część fitnessowej branży licznie uczestniczyła na salach wykładowych czy w strefach treningu.

W tym roku ProFi Fitness School przygotowała  hale treningu funkcjonalnego oraz sale wykładową. Wykłady poświęcone były m.in.  żywieniu, teorii treningu, sprzedaży i zarządzania w klubach fitness.  Gościem specjalnym pierwszy raz polskiego pochodzenia był sam Jacek Bilczyński, ekspert dietetyk i propagator zdrowego życia w Polsce. Poruszył w swoim wykładzie „O roli żywienia w procesie kształtowania sylwetki” temat inny niż wszystkie mianowicie aspekt leptynooporności  i jej wpływu na proces spalania tłuszczu. Nasz gość  zaskoczył informacjami zapewne wielu trenerów. Aspekt spalania tkanki tłuszczowej rozumiany od innej strony. Oprócz wykładu poprowadził dla nas zajęcia treningu interwałowego w połączeniu elementów mobilności i rozciągania.

Naturalnie oddział ProFi Fitness w Polsce zasilili również zagraniczni szkoleniowcy  tym razem kadra Międzynarodowa ProFi wystąpiła w roli Carlos Ramirez (Hiszpania) jeden z najbardziej rozpoznawanych prezenterów fitness na świecie, ekspert  zajęć choreograficznych  z którym ProFi  rozpoczęła w 2015 roku  ścisłą współpracę. Davide Impallomeni formy treningu przy użyciu wiedzy z zakresu funkcjonalności i pracy taśm anatomicznych.

Polska Kadra ProFi Fitness przygotowała obszerną tematykę, która cieszyła się ogromnym powodzeniem m.in. Powięzi- przebudowa sieci w naszym ciele, żywienie w sportach ekstremalnych, użycie parametrów treningowych w celu uzyskania lepszych efektów treningowych, jak zmienić składniki prozdrowotne na pronowotworowe czyli jak przetwarzać żywotność, aby stała się rakotwórcza, trening dla triathlonistów, maratończyków, rola trenera personalnego w pracy z amatorami sportów, jak budować żywienie wpływające na wynik. Zajęcia praktyczne treningu funkcjonalnego, core stability w treningu funkcjoanlnym, stabilizacja w treningu, trening mobility, kettlebells, cross trening i wiele innych. Ogromne powodzenia zajęć praktycznych i wykładów zawdzięczamy ekspertom w tych dziedzinach . Kadra Akademii  ProFi Fitness  jest wyjątkowym teamem ludzi, którzy będąc w branży w większości powyżej 10 lat są również uznanymi specjalistami swoich dziedzin. Osiągnięcia  doceniane są nie tylko  na arenie polskiej branży sportu czy fitness  w Polsce, również poza granicami kraju. Jesteśmy dumni z tego że mogliśmy przyczynić się do atrakcyjności Międzynarodowej Konwencji Eu4ya i mamy na dzieję na równie dobre spotkania z pasjonatami dla których bycie Fit to nie tylko pasja i osiąganie celów to sposób na życie. 

 

Zapraszamy do GALERII 

 

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz