International
Stefano Crocetta

Kraj:
Włochy

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Wyjątkowy i niesamowity. Występował  na wielu prestiżowych Konwencjach takich jak Fitness festival of Rome, Playfitness convention Catania Euroeducatin convention Florence Saturday Fit Fever Napoli, Studio one grand prix Athens i wiele innych.

Stefano Crocetta swoją karierę  ze sportem rozpoczął od sztuk walki. Wyróżniał się wyjątkowymi osiągnięciami na ważnych zawodach poziomów krajowych  i międzynarodowych osiągając zwycięstwa w sztuce Martial Arts. Brał udział we wszystkich sektorach sportowych. Po zakończeniu kariery w sztukach walki w poświęcił się wyłącznie budowaniu świadomości pracy ciała, sprawności, studiowaniu i pogłębianiu swojej wiedzy na temat pracy z ciałem. Otwierając  nowe pasje do tańca brał udział w musicalach oraz rozwijał  się w dziedzinie Pilates. 

Kolejnym etapem było zdobywanie doświadczeń w zarządzaniu obiektów  sportowych. Pracuje  jako Koordynatora Techniczny w kilku ośrodkach fitness w Kampanii. Prezenter w wielu krajach na świecie, jest uznanym nauczycielem. Prezentuje poziom mistrzowskich warsztatów, systemów aerobik, programów pracy nad budowaniem sprawności, siły mięśni jak i Pilates. Stefano pracuje jako nauczyciel w instytucie Pilates we Włoszech szkoląc instruktorów w Italian National Olympic Committee ACSI (CONI). Specjalizuje się w choreografii utytułowany Master of House Dance Style FIF, Pilates Advanced Matwork Instructor, Master of Step Dance, Personal Trainer. Już od 7 lat z powodzeniem naucza w tych dziedzinach poprzez współpracę z różnymi agencjami.  Obecnie jest koordynatorem i szefem IFA,  Italian Fitness Association.  Jest autorem programów  Pilates Flowing ™ poprzez  nauczanie ćwiczeń wykorzystując wszystkie płaszczyzny w  ruchu z zachowaniem zasad równowagi pomiędzy łańcuchami mięśniowych tworzy płynność i koordynacje. Program Body in Motion™ łączy w treningu funkcjonalności i budowaniu siły mięśni. Stefano szuka ciągłego rozwoju pracy i nowatorskich metod szkoleniowych.

 

Portale społecznościowe

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz