Teacher
Katarzyna Weilandt

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Fizjoterapeutka, specjalizująca się w MTT (medycznym treningu terapeutycznym) oraz grupowych zajęciach prozdrowotnych. Ponadto magister wychowania fizycznego, dyplomowany technik masażysta, od 7 lat instruktor fitness, tańca sportowego oraz certyfikowany trener personalny.

Już od czasów dzieciństwa moje życie kręciło się wokół aktywności fizycznej. Idąc za głosem serca zaczęłam studia na wychowaniu fizycznym, gdzie otworzył się przed mną świat fitnessu.

Dalej zgłębiając swoją wiedzę w dziedzinie fizjoterapii zaczęłam przenosić ją na sale fitness oraz pracę indywidualną z podopiecznymi. Umiejętności, profesjonalizm, determinacja w dążeniu do celu i pogoń za marzeniami sprawiły, że z początkującego instruktora fitness stałam się szkoleniowcem w Międzynarodowej Akademii ProFi Fitness School.

„Kiedyś to PASJA tworzyła naszą OSOBOWOŚĆ, teraz to my tworzymy PASJĘ”

Pasja do leczenia za pomocą aktywności ruchowej to coś, czego szukałam przez całą swoją drogę zawodową. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu: Zdrowego Kręgosłupa, Stretchingu, Body&Mind, czyli profilaktyki zdrowotnej i fizjoterapii, a także PFS Fitness Group Instructor. Prowadzę zajęcia i szkolę całym sercem, zawsze służę radą oraz motywuję osobowością. Jednym słowem praca to mój drugi dom, całe życie i droga do sukcesu, po której kroczę z pasją. Aktywnie działając, jako MEDYCZNY trener personalny, uznaję pracę indywidualną, ukierunkowaną na prawidłowy wzorzec ruchowy, jako priorytet osiągnięcia efektów i założonych celów. Moje zaangażowanie oraz profesjonalizm przełożyły się na zdobyte wyróżnienie – 3 miejsce w szczecińskim plebiscycie LAUR PIĘKNA 2016 na najlepszego trenera.

Moje zaplecze zawodowe:

PFI Personal Trainer, PFI Basic Instructor, PFS Functional Training, PFI Zdrowy Kręgosłup 2011r., 2014r., 2014r., 2017r., Rehabilitacja Pourazowa (Mauricz Training Center ), PFI Stretching Plus, PFI Spiral Movements, IFAA Vinyasa Yoga Basic, PFI Fit Ball, PFI Easy Ball, Metodyka Treningu I (Mauricz Training Center ), PFI Cycling I Level, PFI Body Sculpt, PFI Bosu Instructor, PFI Step Basic, PFI Pump&Tone Base, PFI Dynamic Interval Functional Treining,, IFAA Kettlebell Workout, PFS Suspension Training (TRX), PFS Aqua Instructor.