International
Dawid Geler

Kraj:
Irlandia

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Dwukrotny absolutny mistrz Irlandii w Kulturystyce, srebrny medalista zawodów w Diamond Cup oraz zawodnik jednych z najbardziej prestiżowych zawodów na świecie Arnold Classic USA. To tylko kilka osiągnięć Dawida na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Swoją przygodę z kulturystyką kontynuuje już od ponad 20 lat. Przez ten czas współpracował z elitą najlepszych trenerów w Polsce, jak i na świecie.

Doświadczenie poparte wieloletnią praktyką owocuje wieloma sukcesami jego podopiecznych.

Dawid od ponad 12 lat mieszka w Irlandii, gdzie pomaga wielu ludziom realizować marzenia. Swoją pasją i radością, którą czerpie ze sportu, motywuje do działania rzesze ludzi.

Spod jego skrzydeł narodziło się już kilku mistrzów kulturystyki, męskiej sylwetki oraz zawodniczek bikini.

Również trenerzy szkoleni przez Dawida Gelera w Irlandzkim oddziale Profi Fitness School cechują się doskonałym wyszkoleniem praktycznym, jak i teoretycznym.

Jak sam twierdzi , aby móc się ciągle rozwijać, trzeba mieć otwarty umysł. Wiedza w temacie fitnessu, sportów siłowych czy odżywiania ciągle idzie do przodu, dlatego sam uczestniczy w wielu szkoleniach i seminariach na całym świecie aby nieustannie poszerzać oraz doskonalić swoją wiedzę i później móc dzielić się nią z innymi.

Od wielu lat, jako zawodnik firmy Trec Nutrition, regularnie pisze artykuły z tematyki treningu i odżywiania dla magazynu Trec Magazine.

Dawid jest również doskonałym fachowcem w temacie suplementacji. Prowadząc sklep Vitamin Shop pomaga swoim klientom w doborze odpowiedniej suplementacji opartej na dobrze skomponowanej diecie oraz planie treningowym. Prowadzi również wykłady z suplementacji w ProFi Fitness w Irlandii.

Jego silną cechą jest nieustępliwość oraz wiara w ciężką pracę.

Co do wad, jak sam twierdzi, być może jest to właśnie pracoholizm i niepoprawny optymizm, choć właśnie tym optymizmem zaraża wielu ludzi, dla których jest wzorem do naśladowania.

Sam, wielokrotnie ciężko doświadczony przez los, nigdy nie zwątpił w swoje marzenia, które realizuje każdego dnia.

 

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz