Mentor
Bartosz Szostak

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, wykwalifikowany Trener Personalny, pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Ze sportem związany jest od najmłodszych lat, począwszy od piłki nożnej, po wielokrotne udziały w Mistrzostwach Polski w piłce siatkowej.

Od 2012 roku pasjonat Crossfitu, zawodnik oraz trener. Organizator szkoleń związanych z tematyką „Crossfit Beginners”, które miały na celu przedstawienie pozytywnych aspektów uprawiania tego rodzaju aktywności fizycznej, z elementami wykorzystania ćwiczeń na własnym ciężarze ciała oraz obciążeniach zewnętrznych. Organizator szkoleń z zakresu poprawy mobilności w stawach dla trenerów wrocławskich klubów fitness. W swojej pracy łączy pasję i wiedzę uzyskaną na wielu szkoleniach oraz w pracy w największych klubach fitness we Wrocławiu.

W sferze zawodowej jego głównym celem jest  poprawa stanu fizycznego oraz mentalnego podopiecznych, łącząc elementy treningu funkcjonalnego, siłowego oraz Crossfit’u, co w efekcie skutkuje ich zadowoleniem. W ProFi Fitness School będzie odpowiedzialny za szkolenia z Mobility.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6r4cTwAegfg

https://www.youtube.com/watch?v=9QxjgK5Z4lM 

 

Filmy szkoleniowca

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz