Guest
Ania Urbańska

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Anna Urbańska jest jednym z nielicznych na świecie neurocaochów oraz Master Trenerem STRUCTOGRAMU - metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.

Swoją wiedzę zdobywa u takich mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T. Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank. Od 22 lat zarządza Centrum Edukacyjno Consultingowym CONCRET i pełni funkcję wiceprezesa zarządu i partnera Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych.

Ukończyła 6 kierunków studiów podyplomowych i wykłada na wyższych uczelniach, m.in. na Uczelni Łazarskiego. Anna Urbańska jest autorką książek:

“Otrzep kolana i biegnij”,
“Mózg fabryka sukcesu”,
“Teraz autentyczność”,
„Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota?”,
„DNA Biznesu”,

a także współautorką przewodników: “Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność” i “Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”.

Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego, a przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 21 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

Portale społecznościowe