PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie LIVE

  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie w wersji LIVE odbywa się w formie webinaru w profesjonalnej platformie internetowej. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym.

W czasie trwania szkolenia będą Państwo korzystać z programu dietetycznego w celu układania planów żywieniowych, dlatego prosimy o przygotowanie komputera/tableta z aktywnym pakietem Excel.

 

Kto zna Ciebie lepiej niż ty sam? Naucz się odżywiać, by poprawić swoje rezultaty!

 

Szkolenie PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie to szkolenie, które pokazuje w jaki sposób odżywiać osoby aktywne oraz osoby, które całe swoje życie podporządkowali rywalizacji sportowej. Badania pokazują, że odpowiednio zaplanowana strategia żywieniowa - wpływa znacząco na zdolności wysiłkowe sportowców.  To co dostarczamy z pożywieniem, oddziałowuje nie tylko na prawidłową odbudowę tkanek, które uległy degeneracji podczas treningu,  ale także na ich odbudowę. 

Po przebytym szkoleniu będziesz mógł/a ułożyć najlepszą dietę dla siebie oraz podopiecznych, zaprojektować najlepszy posiłek przed i po treningowy, dowiesz się w jaki sposób uzupełniać glikogen, jak najskuteczniej zregenerować organizm i w jaki sposób przygotować się pod najważniejszy start w życiu. Ponadto dowiesz się, które z diet są najlepsze w danym sporcie – dlaczego odwadniamy się pijąc duże ilości płynu oraz dowiesz się czym jest superkompensacja i dlaczego jest ona najważniejsza zarówno dla sportowca jak i osoby aktywnej.

Szkolenie idealnie dopasowane do osoby aktywnej XXI wieku, która już wie w jaki sposób powinno się odżywiać, ale czegoś jeszcze brakuje, by być w pełni usatysfakcjonowanym ze swoich wyników. 

 

Czego nauczysz się na szkoleniu?

  • Poznasz strategie żywieniowe stosowane u sportowców.
  • Dowiesz się jak poszczególne makroskładniki wpływają na dietę sportowców. 
  • Nauczysz się układać diety i wartości energetyczne pod poszczególne przypadki swoich podopiecznych. 
  • Będziesz umiał/-a przygotować strategie podczas redukcji masy ciała oraz w czasie budowaniu masy mięśniowej. 
  • Poznasz metody pomiaru masy ciała oraz dowiesz się jak analizować morfologię.
  • Dowiesz się jakie są najlepsze suplementy dla osób aktywnych i sportowców
  CZYTAJ WIĘCEJ

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest ukończenie szkolenia PFS® Podstawy Dietetyki lub szkolenia o podobnej tematyce ukończonego w innej placówce szkoleniowej.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

 

Ważne: Każdy uczestnik szkolenia powinien się przygotować i znaleźć przypadek /problem, który chciałby omówić.

W czasie trwania szkolenia będą Państwo korzystać z programu dietetycznego w celu układania planów żywieniowych, dlatego prosimy o przygotowanie komputera/tableta z aktywnym pakietem Excel.

2 dni - 10 godzin.

 

Sobota: 09.00 -14.00

Niedziela: 09.00 - 14.00

 

 

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Uczestnik otrzymuje elektroniczny certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS® Dietetyka Osób Aktywnych i w Sporcie.

 

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 10 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Szkolenie dostępne jest w cenie 550 .

 
Płatność:
Podczas rejestracji możesz wpłacić całość kwoty lub wybrać płatność zadatku o wartości 200 zł (wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia szkolenia).

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz