Akcja #RazemRazniej

To super opcja dla tych, którzy chętnie wybiorą się na szkolenie w doborowym towarzystwie swojego partnera lub przyjaciół. Im więcej polecasz, tym więcej zyskujesz dla siebie i innych. Zbuduj swój team i zgarniaj szkolenie nawet bezpłatnie.

JAK TO DZIAŁA ?

Polecasz 1 osobę zyskujesz 200 zł zniżki, a osoba polecona 100 zł

Polecasz 2 osoby zyskujesz 400 zł znizki, a osoba polecona 100 zł

Ilość osób poleconych jest nieograniczona.

JAK TO ZROBIĆ ?

  1. DOKONAJ rejestracji na wybrane szkolenie PFS Personal Trainer Combo lub PFS Fitness Group Instructor na stronie ProFi.
  2. W polu notatki WYPISZ osoby, które dzięki Tobie zarejestrują się na szkolenie (podaj adres e-mail lub telefon osób poleconych).
  3. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie dział obsługi klienta wygeneruje UNIKATOWY KOD i wysyła do osób poleconych.
  4. Osoby polecone dokonują rejestracji na to samo szkolenie co osoba polecająca z unikatowym kodem dzięki temu zyskują 100 zł zniżki dla siebie, a Ty zwiększasz swoją kwotę rabatu :)
  5. Przed rozpoczęciem kursu dostaniesz informacje o kwocie RABATU, który udał Ci się uzyskać dzięki rejestracji Twoich osób poleconych.

WAŻNE INFO

  • W obu przypadkach (osoba polecona i polecająca) kwota szkolenia zostanie pomniejszona o kwotę rabatu podczas ostatniej płatności (np: w przypadku wyboru 3 rat, ostatnia rata zostanie pomniejszona o kwotę równą ilości osób poleconych).
  • Ilość osób poleconych jest nieograniczona.
  • akcja promocyjna dotyczy tylko szkoleń PFS Personal Trainer Combo oraz PFS Fitness Group Instructor edycja zimowa.

Zapytaj O UNIKATOWY KOD naszego doradcy

Grażyna Kowalczyk

Grażyna Kowalczyk
grazyna@profi-fitness.com.pl
+48 731 121 342