PFS Kettlebells Training®

PFS Kettlebells Trening w koncepcji core stability to innowacyjny pomysł, ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem kettlebells

PFS Dietetyka i Suplementacja® Fat Burner

Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz walki z otyłością.

PFS Suspension Training® Taśmy Podwieszane

PFS Suspension Training® to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Zapraszamy!

PFS Dietetyka i Suplementacja® Active

Szkolenie Modułu III Active to prowadzenie osób z lekką nadwagą oraz osób aktywnych, gdzie znajdziesz kolejne odpowiedzi jak radzić sobie z nadwagą.

PFS Zdrowy Kręgosłup®

Oferujemy szkolenia fitness, dzięki którym zdobędziesz uprawnienia do prowadzenia zajęć Zdrowy Kręgosłup. Poznaj szczegóły i zapisz się do ProFi Fitness School

PFS Bosu Training®

Szkolenie fitness PFS Bosu Training® to propozycja dla instruktorów fitness, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia wzmacniające o nowe ćwiczenia.

PFS Step Instructor® Level II

Szkolenie dla instruktorów fitness, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia zajęć choreograficznych na stepie.

PFS Pump & Tone Base®

Kurs dla Instruktorów, którzy chcieliby poszerzyć swój warsztat o zajęcia wzmacniające z użyciem sztangi fitness przy muzyce.

PFS Fit Ball®

Oferujemy szkolenia PFS Fit Ball®. Dzięki nim poszerzysz zakres usług w swoim klubie fitness i zdobędziesz nowe umiejętności.

PFS Aerobox Instructor®

Oferujemy kursy fitness, w trakcie których uczestnicy zdobędą wiele nowych umiejętności. Dowiedz się więcej na temat kursu PFS Aerobox Instructor®. Zapraszamy!

PFS Pilates Level I®

Szkolenie PFS Pilates Level I® to oferta skierowana głównie do instruktorów fitness, rehabilitantów, fizjoterapeutów. Dowiedz się więcej o tematyce szkolenia.

PFS Pilates Level II®

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS Aqua Baby®

Kurs fitness PFS Aqua Baby® to oferta skierowana do instruktorów, którzy chcą nauczyć się prowadzenia wodnych zajęć z rodzicami i dziećmi. Zapraszamy!

PFS Step & Shape®

Oferujemy ciekawe szkolenie 2 w 1! Dowiedz się więcej na temat warunków przystąpienia do szkolenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie!

PFS Dietetyka i Suplementacja® Sport

Szkolenie uzupełniające Modułu IV Sport przygotowane jest z myślą o zawodowcach, którzy do osiągnięcia sportowego wyniku są poświęcić całe swoje życie.

PFS Suspension & Kettlebells® Training Combo

Kurs łączący pracę z taśmami podwieszanymi (PFS Suspension Training®) oraz kettlebells (PFS Kettlebells Training®) w jednym cyklu szkolenia.

PFS SportsArt Cycling Team® Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

Akademia Zdrowego Kręgosłupa® Moduł I – Introduction

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

PFS Bosu & Fit Ball Instructor® COMBO

Szkolenie PFS Bosu & Fit Ball Training to propozycja dla instruktorów, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia o nowe ćwiczenia z użyciem bosu oraz piłki fit ball.

PFS Pre & Postnatal Fitness Training

PFS Pre & Postnatal Fitness Training to kurs dla instruktorów, którzy chcą zdobyć wiedzę jak prowadzić bezpieczny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie.