PFS Kettlebells Training®

PFS Kettlebells Trening w koncepcji core stability to innowacyjny pomysł, ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem kettlebells

PFS Core Stability® Level II

Kurs dla trenerów personalnych kontynuujący praktyczne poszerzanie swoich umiejętności z zakresu treningu przy użyciu mobilizacji CORE.

PFS Zdrowy Kręgosłup®

Oferujemy szkolenia fitness, dzięki którym zdobędziesz uprawnienia do prowadzenia zajęć Zdrowy Kręgosłup. Poznaj szczegóły i zapisz się do ProFi Fitness School

PFS Bosu Training®

Szkolenie fitness PFS Bosu Training® to propozycja dla instruktorów fitness, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia wzmacniające o nowe ćwiczenia.

PFS Pilates Level II®

Oferujemy szkolenie będące kontynuacją nauki dla instruktorów, którym metoda Pilates nie jest obca. Dowiedz się więcej i zdobądź nowe umiejętności.

PFS Aqua Baby®

Kurs fitness PFS Aqua Baby® to oferta skierowana do instruktorów, którzy chcą nauczyć się prowadzenia wodnych zajęć z rodzicami i dziećmi. Zapraszamy!

PFS Dietetyka i Suplementacja® Moduł IV Sport

Szkolenie uzupełniające Modułu IV Sport przygotowane jest z myślą o zawodowcach, którzy do osiągnięcia sportowego wyniku są poświęcić całe swoje życie.

PFS Suspension & Kettlebells® Training Combo

Kurs łączący pracę z taśmami podwieszanymi (PFS Suspension Training®) oraz kettlebells (PFS Kettlebells Training®) w jednym cyklu szkolenia.

PFS SportsArt Cycling Team® Level I

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich pasjonatów rowerów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i zacząć karierę sięgając do poziomu trenerskiego.

Akademia Zdrowego Kręgosłupa® Moduł I – Introduction

Szkolenie mające na celu pogłębienie wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowego kręgosłupa przydatna w pracy instruktorów siłowni oraz trenerów personalnych.

Akademia Zdrowego Kręgosłupa® Moduł III - Kręgosłup Lędźwiowy i Skolioza

Szkolenie dogłębnie analizujące choroby w zakresie kręgosłupa lędźwiowego oraz kompendium wiedzy praktycznej na temat skoliozy.

PFS Bosu & Fit Ball Instructor® COMBO

Szkolenie PFS Bosu & Fit Ball Training to propozycja dla instruktorów, którzy chcą wzbogacić swoje zajęcia o nowe ćwiczenia z użyciem bosu oraz piłki fit ball.

Akademia Biznesu Trenera - Moduł I - Sprzedaż

Intensywny trening umiejętności sprzedażowych dla trenerów personalnych. Omówienie procesu sprzedażowego krok po kroku i wiele innych!

PFS Survival®

Szkolenie PFS Survival skierowane jest dla każdego, kto chce praktycznie zagłębić się w świat biegów przeszkodowych oraz tworzyć skuteczne plany treningowe.