Trener Personalny

"Aspiruj do zdobycia rzetelnej wiedzy i umiejętności na poziomie międzynarodowych standardów"

 

"Czy masz podejście do ludzi? Czy Ty lub Twoje otoczenie czuje, że są chętni do dokonania transformacji w swoim życiu?"

 

Jeśli odpowiedziałeś "TAK" na którekolwiek z powyższych pytań to widocznie jesteś gotowy na swoje własne zmiany lub możesz pomóc dokonać je innym. Jeśli masz pasję, możesz pomóc ludziom stać się najlepszą wersją siebie. Można wybrać swoją drogę do sukcesu, my jesteśmy  kluczem, który pomaga Tobie otworzyć drzwi dla Ciebie !

ProFi Fitness School daje Tobie szansę stać się profesjonalistą. Gwarantujemy, że Twoje CV stanie się atrakcyjne z powodu zdobytej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji. Program i merytoryka programów szkoleń objęta kuratorium jednej z najbardziej prestiżowych w świecie fitness instytucji REPS Acreditation daje możliwości podjęcia pracy na całym świecie. 

Nasi szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z doświadczeniem krajowym jak i międzynarodowym. Mentorzy ProFi® posiadają wielką renomę i są najbardziej cenionymi trenerami, dietetykami, fizjoterapeutami i instruktorami fitness. To często menadżerowie największych klubów fitness w Polsce lub za granicą. Przygotowują Was do pracy, bardzo dobrze znając i filtrując potrzeby rynku fitness. To właśnie Ciebie potrzebują Twoi przyszli klienci. Jesteś gotowy  na spotkanie z Nimi?

   

Co można zrobić ?

KROK 1

Możesz rozpocząć swoją edukację od zdobycia i usystematyzowania wiedzy z zakresu treningu siłowego oraz najczęściej stosowanych metod poprawy kondycji wybierając szkolenie PFS Gym Instructor®

KROK 2

Wybierz kolejno progresywne szkolenie, gdzie nauczysz się jak analizować proste i złożone ćwiczenia, umiejętnie stosować zaawansowanie poszczególnych form treningu, jak używać wielu różnorodnych technik i zasad treningu, skutecznie wpływać na efekty treningu. Pokonuj kolejny etap wybierając szkolenie PFS Personal Trainer®

 

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy nie chcą pracować w siłowni, być trenerami personalnymi lub być dietetykami. Pragną jedynie poprawić swój warsztat ćwiczeń.

 

Co można zrobić ?

KROK 1

Możesz rozpocząć swoją edukację od teorii podstaw, wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii funkcjonowania człowieka wybierając szkolenie  PFS Anatomia i Fizjologia® 

KROK 2

Wybierz kolejno dowolne warsztaty lub seminaria. Zapewniamy dostęp do wiedzy, która pozwoli udoskonalać Tobie swój warsztat pracy.  

 


Jesteśmy liderami na rynku szkół w Polsce. Dlaczego Akademia ProFi®?

  • Oferujemy największy wybór kursów i nowych trendów z zagranicy.
  • Aby zapewnić maksymalną interakcję pomiędzy uczniem, a nauczycielem planujemy maksymalnie 25 studentów.
  • Wykładowcy są nie tylko absolwentami uniwersytetów, ale także praktykującymi trenerami personalnymi, są w stanie przedstawić najnowsze informacje, trendy i wskazówki na ciągle zmieniającym się rynku branży fitness
  • Jesteśmy w stanie dostosować nasze kursy w zależności od potrzeb, zawsze wprowadzić zmiany, aby każdy z kursów stał się najlepszym doświadczeniem dla studenta.
  • Jakość, a nie ilość dlatego szanujemy Twój czas i podajemy tylko te informacje, które są istotne dla swojej przyszłej pracy.
  • Elastyczność: możesz potraktować to jako klucz do Twojej kariery jeśli widzisz się w roli Trenera Personalnego. Nie ma jednak potrzeby, abyś rezygnował z pracy, abyś zmieniał swoją dotychczasową karierę. To może się stać się też Twoim doświadczeniem, rozwinąć Twoją pasję, stać się Twoim hobby. Dzięki swojej decyzji poszerzania wiedzy możesz to robić profesjonalnie i świadomie.

 

"Czy jesteś gotowy na to żeby być wielkim? Od podjęcia Twojej decyzji kształtuje się Twoja rzeczywistość."