ProFi Fitness School

SZKOLENIA TRENERÓW PERSONALNYCH I INSTRUKTORÓW FITNESS

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów fitness. ProFi® od ponad 14 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 7720 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do marca 2016 roku liczy 15 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness, co spowodowało, że ProFi® stała się liderem na rynku sportowej edukacji. Na bardzo bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych, specjalistycznych, warsztatów, seminariów oraz konwencji fitness. Dbając o najwyższy poziom szkoleń gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę, wybitnych certyfikowanych wykładowców z międzynarodowymi uprawnieniami trenerskimi.

 

Międzynarodowe Akredytacje

SZKOŁA W POLSCE POSIADAJĄCA AKREDYTACJE MIĘDZYNARODOWE

CERTYFIKATY WAŻNE NA ŚWIECIE

IZABELA ALVAREZ

ProFi Fitness School powstała w 2003 r. z inicjatywy Izabeli Alvarez, międzynarodowej prezenterki fitness, twórczyni programów szkoleń PFS, absolwentki wychowania fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, dyplomowanej fizjoterapeutki oraz wykładowcy anatomii i fizjologii. Ta niezwykle utalentowana i wykształcona Polka-Kubanka sukcesywnie dąży do rozwijania edukacji fitness w Polsce i za granicą.

PYTASZ DLACZEGO ProFi® ?

  1. Twój rozwój jest pewny.
  2. Jesteś pod najlepszą opieką specjalistów.
  3. Masz gwarancję jakości ponieważ spełniamy wysokie normy Międzynarodowych Akredytacji.
  4. Twoje certyfikaty będą ważne na całym świecie.

 

MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA!

Jako Akademia Międzynarodowa ProFi Fitness School posiada uprawnienia do nadawania tytułów: Instruktor Fitness (Professional Aerobics & Step Instructor) oraz Trener Personalny (Professional Personal Trainer).

ProFi® dysponuje międzynarodową akredytacją i jest członkiem Instytucji Europejskiej REPS (Register of Exercise Professionals), które dają możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie. Kadra szkoleniowców składa się z profesjonalnie przygotowanych, doświadczonych szkoleniowców, którzy działają aktywnie w obrębie całego świata i odnoszą sukcesy zarówno na arenie polskiej jak i międzynarodowej. Akredytacja ACE (American Council Exercise) umożliwia absolwentom programu PFS Dietetyka i Suplementacja® pełnienie konsultacji dietetycznej  i układania programów żywieniowych. Podstawy programowe szkoleń oparte są na normach EHFA (European Health and Fitness Association), co daje silne i stabilne podstawy merytoryczne, oraz weryfikację doboru kadry.

 

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ!

Nasza kadra składa się z profesjonalnie przygotowanych, doświadczonych szkoleniowców, którzy działają aktywnie w obrębie całego świata i odnoszą sukcesy zarówno na arenie polskiej jak i międzynarodowej. Podstawy programowe naszych szkoleń oparte są na normach EHFA (European Health and Fitness Association), co daje nam silne i stabilne podstawy merytoryczne oraz weryfikację doboru kadry.

Team Mentorów z każdym rokiem zasila swoje szeregi nowymi, doświadczonymi szkoleniowcami, którzy z ogromną radością i pasją przekazują swoją wiedzę uczestnikom szkoleń i konwencji. To specjaliści wielu dziedzin sportu, trenerzy, dyplomowani fizjoterapeuci, dietetycy, doktorzy i doświadczeni praktycy. Kadra zagraniczna jak i Polska to wyspecjalizowani eksperci w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie tylko Twój Certyfikat jest najbardziej wartościowym na rynku międzynarodowym, ale wiedza, którą zdobędziesz będzie wystarczająca do rozpoczęcia pracy z podopiecznymi.

 

INNOWACYJNOŚĆ!

Akademia ProFi® wychodząc naprzeciw trendom panującym na świecie cały czas modyfikuje swoje programy szkoleniowe, wzbogaca ofertę kursów, śledząc najnowsze badania współpracuje z Uniwersytetami Akademii Sportowych w Polsce i poza granicami Kraju. Poprzez dostęp do tych zasobów zgodnie z najwyższymi normami Akredytacji Międzynarodowych wprowadza stosowne zmiany, weryfikuje racje programowe i unowocześnia system nauczania.

ProFi Fitness School daje szansę każdemu uczestnikowi zaplanować indywidualną ścieżkę kariery, poprzez dobór odpowiednich kursów oraz warsztatów.

 

„Co możesz zrobić już dzisiaj, aby posunąć się naprzód na swojej drodze? Jeśli Twoje DLACZEGO będzie dość mocne, Twoje W JAKI SPOSÓB znajdzie się samo„

- Anthony Robbins

 

Działaj zmierzając do swojego upragnionego celu !

Powodzenia!

ODDZIAŁY W IRLANDII, ANGLII I WYSPACH KANARYJSKICH

W 2009 roku powstał nowy oddział szkoły w Irlandii. Początkowo działał w trzech miastach a teraz swoim zasięgiem obejmuje siedem największych miast tej wyspy. W Dublinie znajduje się główna siedziba szkoły i tam też rozpoczęła się nowa era europejskich standardów w ProFi Fitness School. Tworząc silne oddziały w Polsce i za granicami Kraju wychodzimy naprzeciw wyzwaniom tworzącym w nas siłę i rozwój. Oddział w Irlandii zapoczątkował start współpracy programowej prestiżowych Europejskich Federacji Fitness FIF, REPS i ITEC. W 2016 roku wystartowały systemy szkoleń w Anglii i na Wyspach Kanaryjskich. Akademia ProFi®realizuje program edukacyjny przy udziale szkoleniowców o międzynarodowej sławie m.in.: Luciano Mottola, David Pozos, Stefano Crocetta, Francesca Vignieri, Davide Impallomeni, Martial Pustoc'h, Carlos Ramirez, Yamine Saoudi. Programy szkoleń współtworzone na bazie doświadczeń i wiedzy profesjoanlistów tworzą siłę projektów i pewność jakości merytoryki szkoleń.