PAKIET VIP ELITE PROFESSIONAL INSTRUKTOR FITNESS®

Pakiety VIP
PAKIET VIP ELITE PROFESSIONAL INSTRUKTOR FITNESS
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET ZAAWANSOWANY DLA INSTRUKTORÓW FITNESS AEROBIK

 

Oferta ważna do 31.12.2017 r. 

 

Najszerszy program rozbudowany modułowo i praktycznie. Pakiety VIP ELITE opracowali eksperci, trenerzy i instruktorzy mający wieloletnie doświadczenie ujmujący bardzo szeroko potrzeby kwalifikacji instruktorskich fitness.   

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu i kontynuacji  Twojej Kariery INSTRUKTORA FITNESS.

VIP

ELITE PROFESSIONAL

11 szkoleń 

 

PFS FITNESS GROUP INSTRUCTOR® INSTRUKTOR FITNESS

  • PFS Choreography Instructor®
  • PFS Step Instructor®
  • PFS Stretching Instructor®
  • PFS TBC Instructor®
  • PFS TBC Full Equipment®

Kompleksowy kurs, gdzie poznasz podstawy prowadzenia zajęć fitness, poruszane tematy z zakresu znajomości techniki kroków podstawowych, muzyki, podstaw budowania choreografii oraz ćwiczeń wzmacniających. Zdobywasz umiejętność komunikacji i prowadzenia grupy przy połączeniu informacji werbalnej , cuingu i muzyki.  Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów szkoleniowych dostępnych na rynku. Zyskując dostęp do tej wiedzy, wachlarz Twoich możliwości będzie naprawdę szeroki.  

* Szkolenie PFS Fitness Group Instructor składa się aż z 6 szkoleń.        

       

PFS Dietetyka i Suplementacja®*

*dodatkowe materiały szkoleniowe

Moduł I Base - to podstawa w rozpoczęciu swojej przygody w świecie dietetyki.Dowiesz się na czym polegają terie i modele żywieniowe. Zyskasz dostęp do wiedzy na temat cząstek elementarnych w świecie dietetyki: tłuszczy, białek, węglowodanów, witamin i składników mineralnych ich wzajemnym oddziaływaniu, przyswajaniu oraz mechanizmów za to odpowiedzialnych.

*Szkolenie to jest integralną częścią  PFS Personal Trainer®,, studenci VIP otrzymują dodatkowe materiały szkoleniowe w wersji rozszerzonej.

PFS Fit Ball® Opanowanie technik prowadzenia i wykonywania ćwiczeń z piłką, zasady treningu z piłką w praktyce i w teorii. Zasada budowania lekcji, ćwiczenia siłowe w kombinacjach z hantlami, taśmami i bez przyborów, relaksacja i rozciąganie na piłce.
PFS Zdrowy Kręgosłup® System szkoleniowy w którym znajdziesz: ćwiczenia rozluźniające, mobilizacyjne, wzmacniające, równoważne i rozciągające wplecione w lekcji zdrowy kręgosłup jak i w pracę indywidualną z klientem. Bardzo obszerne szkolenie którego celem jest zapoznanie uczestników z zasadami prowadzenia zajęć "zdrowy kręgosłup".

PFS Core Stability Level I®

* dodatkowe materiały szkoleniowe
 Kurs uświadomi uczestników, jak niezbędny jest silny gorset. Nazywany przez Amerykański Instytut Zdrowia naturalnym dopingiem, decyduje o tym, czy Twoje mięśnie mogą funkcjonować efektywnie.Zyskujesz umiejętności niezbędne do przeprowadzania poprawnej aktywacji mięśniowej oraz mobilizacji układu ruchu. 

*Szkolenie to jest integralną częścią PFS Personal Trainer®, studenci VIP otrzymują dodatkowe materiały szkoleniowe w wersji rozszerzonej.  

PFS Pilates Level I® Koncepcja treningu Pilates gdzie poznasz bezpieczne i efektywne ćwiczenia, System Pilates wzmacniając głębokie mięśnie tułowia i miednicy, stabilizując środek ciała wpływa na stabilność całego gorsetu mięśniowego. Trening staje się świadomym odczuwaniem ciała w ruchu. 
PFS Functional Training® Dowiesz się jak zwiększyć sprawności mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych przez pracę w wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokichglobalnych. Zastosowanie sprzętu oraz przeprowadzenie zajęć  gdzie nauczysz się pracować programując skuteczne treningi funkcjonalne.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach  jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Dodatkowe dokumentacje:

  1. Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców)
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego, że jest się zdrowym i można przystąpić do ćwiczeń.  

Czas realizowania programu maksymalnie 1,5 roku dostosowując uczestnictwo indywidualnie wg kalendarza ProFI  i możliwości uczestnika.

Egzamin pierwszej części pakietu podstawa  pojawia się przy realizacji pierwszego szkolenia PFS Fitness Group Instructor®  WIĘCEJ 

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów. 

 

Szkolenie akredytowane przez Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness - REPs Polska

 

Uczestnik otrzymuje tytuł Professional Aerobics & Step Instructor.

Professional Fitness Group Instructor

Professional Aerobics Choreography Instructor

Professional Step Basic Instructor

Professional TBC Instructor

Professional Stretching Instructor

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Dietetyka i Suplementacja® Moduł I Base

Professional Fitness Fit Ball Instructor

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Zdrowy Kręgosłup  Base 

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Core Stability Level I 

Professional Pilates Instructor Level I

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Functional Training 

 

 

Certyfikat na poziomie Międzynarodowych kwalifikacji EQF 3. Kurs jest rozpoznawalny na rynku międzynarodowym.

 

Aby otrzymać uprawnienia REPs, należy po ukończeniu szkolenia zarejestrować się na stronie REPs Polska za pomocą uzyskanego certyfikatu w Akademii ProFi Fitness School lub innej placówki mającej uprawnienia Międzynarodowych Akredytacji.

W sprawie zapytań można skontaktować się bezpośrednio pod adresem email: kontakt@repspolska.pl

 

*REPs Polska jest pełnoprawnym członkiem ogólnoświatowej Federacji Fitness International Confederation of Registers for Exercise Professionals (ICREPs)

Szkolenie dostępne jest w cenie 4200 .*

Cena regularna powyższego pakietu to 5245 zł*. W systemie VIP ELITE PROFESSIONAL zyskujesz 1045 zł !

cena zawiera egzaminy 

 

PŁATNOŚĆ:

Zaliczka o wartości 700 zł wymagana jest w ciągu 4 dni od rejestracji na szkolenia. Pozostała wpłata najpóźniej na 3 dni przed szkoleniem. 

SYSTEM RATALNY 0%

drugą część 2000 zł należy uregulować do dnia startu pierwszego szkolenia z pakietu

trzecią ostatnią część płatności w kwocie 1500 zł wpłatę  należy uregulować  w terminie maksymalnie do 3 miesięcy od daty startu pierwszego szkolenia

 

FINANSOWANIE SZKOLEŃ PRZEZ URZĄD PRACY

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną i chcesz zdobyć kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej w zakresie fitness, zapytaj o dofinansowanie tego kursu w swoim Urzędzie Pracy. ProFi Fitness School Polska jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.32/00030/2012.

Spis urzędów znajdziesz na stronie www.praca.gov.pl

Więcej o dofinansowaniach z Urzędu Pracy:
info@profi-fitness.com.pl

FINANSOWANIE SZKOLEŃ Z FUNDUSZY UNIJNYCH

Usługi rozwojowe dla przedsiębiorstw dofinansowane od 50% do 80%.

Aktualnie realizujemy również program dofinansowania wszystkich naszych szkoleń podnoszących kwalifikacje trenerów personalnych, instruktorów, trenerów prowadzących zajęcia grupowe z możliwością dofinansowania sięgającego nawet 80%!

Finansowanie obejmuje przedsiębiorstwa i pracowników tych przedsiębiorstw jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Czas obsługi procedury aplikacyjnej wynosi ok. 1-2 tygodni.

Refundacja środków 2-4 tygodnie po rozliczeniu szkolenia.

 

Więcej o dofinansowaniach unijnych:
office@profi-fitness.com.pl

 


 

Filmy