Warsztaty Sommo & Muo

 

Warsztaty Lorenzo Sommo oraz Alessandro Muo

28-29.09.2019, Trójmiasto

 

PLAN WARSZTATÓW

 

SOBOTA, 28.09.2019, Trójmiasto

Functional Step

ALESSANDRO MUO

9:00 - 13:00

Czas trwania: 4h

Trening HIIT

LORENZO SOMMO

13:00 - 14:00

Czas trwania: 1h

 

Natural Movements

LORENZO SOMMO

14:30 - 18:30

Czas trwania: 4h

NIEDZIELA, 29.09.2019, Trójmiasto

R-Evolution

LORENZO SOMMO

8:00 - 12:00

Czas trwania: 4h

Stretch for Strength

ALESSANDRO MUO

12:15 - 16:15

Czas trwania: 4h

 

OPIS WARSZTATÓW

 

Natural Movements

Warsztaty teoretyczne i praktyczne Natural Movements to naturalne ruchy ciała są przedstawione jako program fitness, który łączy techniki ruchowe inspirowane światem zwierząt. Pozycje i przejścia wynikające z technik jogi i pnf, dążą do równowagi między mobilnością a stabilnością, kontrolą i reaktywnością

Integracja z pracą, w której następuje kontynuacja pracy funkcjonalnej to niewątpliwie rewolucja szkoleniowa. Celem jest zarządzanie ruchem przez parametr stawu r.o.m. oraz postęp i maksymalna świadomość ciała.

Nauczyciel pod koniec warsztatów będzie miał podstawowe struktury umożliwiające natychmiastowe podejście do praktyki za pomocą prostych i sfinalizowanych elementów.

 

R-Evolution

Warsztaty teoretyczne i praktyczne R-Evolution to rewolucja treningowa -  program stworzony i opracowany do kodowania treningu funkcjonalnego stosowanego w muzyce fitness.

W tej perspektywie pomysł jest rozwijany, aby poprawić nie tylko  koordynację ruchową uczniów, ale także zwiększyć ich zdolność do zarządzania swoim ciałem w prawdziwym życiu w bezpieczny i ekonomiczny sposób, mając na celu poprawę świadomości.

Kurs skierowany jest do wszystkich instruktorów lubiących pracę z muzyką, którzy chcą uczynić swoje lekcje bardziej stonowane. Trening ten jest prawdziwym kluczem do poprawy jakości ruchu podopiecznych, czyniąc ich silnymi, elastycznymi i przede wszystkim zdolnymi do używania ciała w sensie funkcjonalnym.

 

Functional Step

Warsztaty teoretyczne i praktyczne Functional Step to trening funkcjonalny z wykorzystaniem stepu do muzyki fitness. Metodyczne nauczanie sekwencji z podstawowych kroków oraz techniki treningowe z zastosowaniem stepu.

Celem treningu jest stworzenie różnych kompilacji funkcjonalnych ruchów w połączeniu z podstawowymi ćwiczeniami wzmacniającymi w choreografię  w celu zaangażowania całego.  Zajęcia nie zawierają form tanecznych na stepie zatem wszystko, czego potrzebuje instruktor fitness, aby stworzyć zajęcia dla wszystkich, może odnaleźć trenując wszystkie partie mięśniowe z zastosowaniem stepu w koncepcji funkcjonalnej.

 

Stretch for Strength

Warsztaty teoretyczne i praktyczne dotyczące wszystkich najważniejszych technik rozciągania. Jak uczyć rozciągania podczas jednej do jednej sesji. Jak uczyć klasy ciała i otwarcia umysłu w oparciu o rozciąganie i siłę całego ciała za pomocą muzyki. Połączenie różnych elementów funkcjonalnych z pozycjami charakterystycznymi dla strefy Body&Mind. Zajęcia odbywają się na macie na obciążeniu własnego ciała, aby rozwinąć siłę, mobilność i elastyczność ciała.

 

Trening HIIT

Pokazowe zajęcia – 60min

Co naprawdę oznacza HIIT? I jak możemy wykorzystać całą naukowo opartą teorię do rozwoju tego typu treningu w fitness?

To trening o wysokiej intensywności i trening aerobowy: różne efekty utraty tłuszczu, różne sposoby wykorzystania zmian rytmu. Wyróżniamy 9 opcji HIIT. Praktyka opracowywana z różnym podejściem z kluczowym punktem jakim jest bezpieczeństwo. Tabata, Gibala i inne protokoły zaprojektowane do osiągania różnych celów podczas zajęć, a także do tygodniowego i miesięcznego planowania procesu szkoleniowego.

 

Cena

WARSZTATY

Każdy warsztat trwa 4h

CENAPLN
1 warsztat 360zł
2 warsztaty 720zł 540zł
3 warsztaty 1080zł 770zł
4 warsztaty 1440zł 970zł

*Ograniczona ilość osób, liczy się kolejność zgłoszeń oraz wpłat

TRENING HIIT

trening trwa 60 min

CENAPLN
Absolwenci PFS50zł
Uczestnicy warsztatów0zł
Osoby z zewnątrz80zł

*Ograniczona ilość osób, liczy się kolejność zgłoszeń oraz wpłat

Miejsce

Total Fitness Gdańsk Grunwaldzka

Al. Grunwaldzka 229

80-266 Gdańsk

REJESTRACJA

KONTAKT

Michalina Sanocka
info@profi-fitness.com.pl
+48 505 101 100