ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM W BRANŻY FITNESS

Szkolenia Trener Personalny
ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM W BRANŻY FITNESS
  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie Zarządzanie Zespołem w Branży Fitness składa się z 2 części szkolenia.

 

I część szkolenia - 2 dni

Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem

Większość instruktorów fitness i trenerów personalnych bardzo często popełnia błędy podczas pierwszego kontaktu z klientem, co skutkuje tym, że klient nie decyduje się na wykupienie treningu, nie przychodzi na kolejne zajęcia lub wychodzi w ich trakcie. Instruktorzy i trenerzy będąc w swoim naturalnym środowisku często nie rozumieją czego obawia się klient, który przychodzi po raz pierwszy do klubu fitness i nie zdają sobie sprawy, jak ogromny wpływ mają na to, czy klient wykupi karnet lub czy w ogóle jeszcze pojawi się w klubie fitness i podejmie walkę o swoje ciało. Bardzo ważne jest zrozumienie klienta, jego potrzebobaw, zbudowanie z nim długotrwałej relacji oraz dobranie odpowiedniego sposobu komunikacji, by klient chciał pozostać z instruktorem lub trenerem na dłużej.

Dzięki szkoleniu Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem opartym na systemie STRUCTOGRAM® poznasz rozwiązania na wszystkie wyżej wymienione problemy i zbudujesz trwałą relację z klientem, która pozwoli Ci zrozumieć i tym samym zatrzymać klienta na dłużej. Wejdziesz również na najwyższy poziom komunikacji międzyludzkiej i osiągniesz zamierzone cele.

 

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Poznasz swoje słabe i mocne strony, które będziesz mógł wykorzystać w relacji z klientem podczas sprzedaży.
 • Zrozumiesz rzeczywiste przyczyny swoich sukcesów oraz niepowodzeń, dzięki czemu w relacji z klientem będziesz odnosił sukces, a Wasza współpraca będzie kontynuowana.
 • Będziesz potrafił rozpoznać biostrukturę klienta, co pozwoli Ci lepiej go zrozumieć, przewidzieć jego reakcję, znaleźć dla klienta indywidualne rozwiązanie lub pomoże rozwiać jego wątpliwości.
 • Poznasz swoją własną biostrukturę mózgu, dzięki czemu zrozumiesz swoje indywidualne predyspozycje.
 • Rozpoznasz osobowość Twojego klienta, dzięki czemu będziesz mógł uniknąć nieporozumień oraz dowiesz się co go demotywuje.
 • Poznając system STRUCTOGRAM®, jako instruktor lub trener personalny będziesz posiadał lepszą umiejętność komunikacji z pracownikami i klientami.
 • Dzięki wiedzy o mózgu, poznasz możliwości pozyskiwania klientów, a Twoje zyski zdecydowanie się zwiększą.
 • Nawiążesz lepsze relacje z klientem, dzięki czemu będziesz potrafił przekonać go, aby nie bał się reakcji innych osób.
 • Będziesz potrafił lepiej zarządzać sobą w czasie, dzięki czemu zwiększysz swoją efektywność w wynikach sprzedażowych.
 • Zdobędziesz wiedzę o mózgu, dzięki której dowiesz się w jaki sposób negocjować z klientami o różnych biostrukturach mózgu.
 • Wypracujesz w sobie cechy skutecznego instruktora lub trenera personalnego, dzięki czemu Twoi klienci będą w 100% zaangażowani.

 

II część szkolenia - 1 dzień

Zarządzanie Zespołem w Branży Fitness

Większość menedżerów oraz właścicieli klubów fitness bardzo często ma trudność z dobraniem odpowiednich pracowników do swojej firmy, ciężko przychodzi im utrzymywanie trwałych relacji z pracownikami i klientami lub nie potrafią sobie poradzić z utrzymaniem odpowiednich standardów w swoich lokalach. Menadżerowie lub właściciele często nie potrafią rozwiązywać konfliktów w swoich zespołach lub trudnych sytuacji związanych np. z niezadowolonym klientem, co może skutkować utratą pracownika lub klienta.

Kluczem do zbudowania bazy klientów oraz efektywnego zarządzania zespołem jest zbudowanie stałej relacji, umiejętność sprawnego i zrozumiałego komunikowania, a także poznanie i zrozumienie osobowości drugiej osoby. Brak tych elementów znacząco wpływa na jakość pracy, atmosferę między pracownikami, ich motywację, kontakt z klientami, a co za tym idzie utrzymanie standardów w klubie fitness, liczbę klientów oraz wyniki sprzedażowe.

 

Dzięki szkoleniu STRUCTOGRAM® poznasz rozwiązania na wszystkie wyżej wymienione problemy i staniesz się skutecznym menedżerem lub właścicielem klubu fitness.

Dzięki wiedzy o mózgu wejdziesz na najwyższy poziom komunikacji międzyludzkiej i osiągniesz zamierzone cele.

 

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Poznasz swoją biosktrukturę mózgu, dzięki której zrozumiesz swoje indywidualne predyspozycje jako menedżer/właściciel i rozpoznasz swoje możliwości i ograniczenia.
 • W pełni zaczniesz wykorzystywać swój potencjał osobowościowy jako menedżer lub właściciel klubu fitness, dzięki czemu staniesz się skutecznym liderem wśród pracowników.
 • Zrozumiesz rzeczywiste przyczyny swoich sukcesów oraz niepowodzeń, co pozwoli Ci na podniesienie swojej pozycji na rynku pracy.
 • Zwiększysz swoje szanse na sukces w roli menedżera lub właściciela klubu fitness, a co za tym idzie - będziesz unikał porażek.
 • Poznając wiedzę o mózgu będziesz lepiej rozumiał ludzi i jako menedżer lub właściciel zaczniesz ich właściwie traktować.
 • Unikniesz niepotrzebnych konfliktów z drugim człowiekiem, dzięki czemu poprawisz swoją opinię u klientów i pracowników.
 • Jako menedżer lub właściciel klubu fitness będziesz lepiej rozpoznawał czego możesz się po kimś spodziewać, a czego nie powinieneś oczekiwać.
 • Jako menedżer i właściciel klubu fitness będziesz posiadał lepszą umiejętność komunikacji z pracownikami i klientami.
 • Zdobędziesz wiedzę o mózgu, dzięki której efektywnie będziesz powiększał liczbę swoich klientów.
 • Będziesz posiadał lepszą umiejętność komunikacji z klientem, dzięki czemu na stałe nawiążecie współpracę, a rozwiązywanie problemów stanie się prostsze.
 • Będziesz potrafił lepiej zarządzać sobą w czasie, dzięki czemu zwiększysz swoją efektywność w wynikach sprzedażowych.
 • Zdobędziesz wiedzę o mózgu, dzięki której dowiesz się w jaki sposób negocjować z klientem o różnej biostrukturze mózgu.
 • Będziesz kierował współpracą w swoim zespole w sposób ukierunkowany na ludzi, dzięki czemu utrzymasz odpowiednie standardy.
 • Poznasz czym jest prawdziwe przywództwo w zarządzaniu zespołem trenerów i instruktorów, dzięki czemu Twój zespół będzie efektywny i zgrany.
 • Zdobędziesz wiedzę na temat tego jak rekrutować nowe osoby do Twojego zespołu, dzięki czemu zmniejszysz rotację między pracownikami.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy menadżerów i właścicieli klubów fitness, instruktorów fitness, instruktorów siłowni, trenerów personalnych oraz wszystkie osoby, które zawodową wiążą się z branżą fitness.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu Zarządzanie Zespołem w Branży Fitness, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

Szkolenie odbywa się w ciągu 3 dni w godzinach: 09.00 - 18.00.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

 

Uczestnik otrzymuje 6 certyfikatów:

1. Międzynarodowy certyfikat STRUCTOGRAM® Klucz do poznania siebie.

2. Międzynarodowy certyfikat TRIOGRAM Klucz do poznania drugiego człowieka.

3. Międzynarodowy certyfikat STRUCTOGRAM® 3 Klucz do poznania klienta.

4. Międzynarodowy certyfikat STRUCTOGRAM® 4 Klucz do przywództwa i budowania zespołu

5. Certyfikat ukończenia szkolenia Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem.

6. Certyfikat ukończenia szkolenia Zarządzanie Zespołem w Branży Fitness.

Szkolenie dostępne jest w cenie 4888 zł 2780 zł.

Cena regularna modułu podstawowego 4888 zł. Zyskujesz  2108 zł!

 

Płatność: 

Zadatek o wartości 600 zł wymagany jest w ciągu 24 godzin od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego.

 

Możliwość płatności ratalnej - raty 0%

I RATA w kwocie 695 zł płatna w ciągu 24 h od daty rejestracji.

II RATA w kwocie 695 zł płatna w kolejnym miesiącu.

III RATA w kwocie 695 zł płatna w kolejnym miesiącu.

IV RATA w kwocie 695 zł płatna w kolejnym miesiącu.

Najbliższe szkolenia

Filmy