PFS MASTER TRAINER 2.0 WAKACYJNY OBÓZ DIAGNOSTYCZNY

Szkolenia Trener Personalny
PFS MASTER TRAINER 2.0
WAKACYJNY OBÓZ DIAGNOSTYCZNY
  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy na wakacyjny obóz diagnostyczny PFS PFS MASTER TRAINER 2.0!

Połącz przyjemne z pożytecznym, czyli odpoczynek i edukację oraz aktywność fizyczną i zdobądź nowe kwalifikacje w trakcie 5-dniowego obozu! Biorąc udział w obozie nie tylko miło spędzisz czas, nauczysz się nowych i bardzo przydatnych rzeczy, ale również zaoszczędzisz pieniądze - szkolenia podczas obozu są tańsze aż o 500 zł - i zyskasz nowe kwalifikacje w dużo szybszym czasie oraz w jednym miejscu!

W trakcie 5-dniowego obozu odbędą się 4 różne szkolenia, które poprowadzi Kamil Malinowski - specjalista w zakresie szkoleń PFS Personal Trainer Combo, PFS Diagnostyka Funkcjonalna, PFS Zdrowy Bark, PFS Zdrowe Kolana, wieloletni trener personalny, trener przygotowania motorycznego, fizjoterapeuta, a także autor specjalistycznych webinarów i e-booków, jak również  ceniony prelegent i prezenter podczas największych eventów branżowych jak np. międzynarodowe targi fitness Eu4ya, konferencje REPs Polska oraz FIWE.

HARMONOGRAM OBOZU

TERMIN SZKOLENIE OPIS/PROGRAM
23.08 PFS DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA (1 DZIEŃ) Szkolenie przygotowane jest dla każdego, kto chce poznać nowoczesne metody diagnozowania przyczyny dysfunkcji aparatu ruchu i zdobyć narzędzia do pracy z klientem w celu prewencji kontuzji. Szkolenie PFS Diagnostyka Funkcjonalna złożone jest z 3 działów: diagnostyka funkcjonalna, kompleks barkowy, biodrowy i lędźwiowo- miedniczny. Porusza różnorodne aspekty treningu i  diagnostyki funkcjonalnej, szczegółowej oceny oraz analizy wzorców ruchowych.
24.08 PFS DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA (2 DZIEŃ) Podczas szkolenia dowiesz się jak poprawnie wykonywać testy funkcjonalne, sprawdzające prawidłowe wzorce ruchu, zaburzenia i jak od razu je wyeliminować. Nauczysz się oceniać, analizować i wprowadzać odpowiednie ćwiczenia kontroli motorycznej do danej jednostki zaburzeń układu ruchu. Poznasz techniki niwelujące dolegliwości bólowe danego segmentu ciała. Dowiesz się czym jest kontrola motoryczna i jaki ma wpływ na każdy sport i życie codzienne, a także nauczysz się specjalistycznych ćwiczeń korekcyjnych, które pozwolą wyeliminować długofalowo dolegliwości bólowe. Poznasz narzędzia, które umożliwią Ci pracę z klientami borykającymi się z dyskopatią, kolanem skoczka, biegacza, zespołem cieśni podbarkowej, konflikt panewkowo-udowy i wiele innych.
25.08 PFS ZDROWE KOLANA Udział w szkoleniu pozwoli Ci wzbogacić Twój warsztat trenerski i terapeutyczny, poznasz najnowsze metody prewencji kontuzji stawu kolanowego, a warsztatowa forma szkolenia pozwoli Ci sprawdzić te metody od razu w praktyce. Dzięki temu będziesz mógł opracować strategie obejmujące progresje i regresje dostosowane do potrzeb Twojego klienta.

Podczas szkolenia poznasz budowę i charakterystykę stawu kolanowego, a także etiologię urazów kolana i najczęstsze dysfunkcje. W programie zaplanowaliśmy również terapię kolana i testy mięśniowe, a także podstawowe mobilizacje stawów.

26.08 PFS ZDROWY BARK  Podczas szkolenia poznasz najnowsze metody prewencji kontuzji kompleksu barkowego, a warsztatowa forma szkolenia pozwoli Ci sprawdzić te metody od razu w praktyce. Dzięki temu będziesz mógł opracować strategie obejmujące progresje i regresje dostosowane do potrzeb Twojego klienta.

Podczas szkolenia poznasz korzyści płynące z treningu funkcjonalnego, budowę i charakterystykę stawu barkowego, etiologię urazów kompleksu barkowego, a także najczęstsze dysfunkcje. W programie zaplanowana jest również terapia stawu ramienno-łopatkowego oraz podstawowe testy mięśniowe. Dodatkowo omówimy również kontuzje kompleksu barkowego i przyczyny ich powstawania, jak również wpływ poszczególnych par mięśniowych na pracę łopatki.

27.08 DIAGNOSTYKA CECH MOTORYCZNYCH W SPORCIE

Poznasz testy motoryczne w sporcie profesjonalnym oraz nowoczesne metody treningowe. Każdy z kursantów będzie miał możliwość sprawdzenia 1%RM na nowoczesnym systemie VBT.

Podczas szkolenia dowiesz się czym jest metoda BFRT oraz nauczysz się jak za pomocą testów sprawdzić, które włókna mięśniowe dominują w danym wzorcu. Dowiesz się również jak określić MAS (Maximal Aerobic Speed), a także jak wykonać testy NCMJ, CMJ, RSI.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają udokumentowaną znajomość anatomii i fizjologii człowieka lub są absolwentami szkoleń trenerskich/fitness.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w obozie PFS MASTER TRAINER 2.0, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

5 dni - 29h

PFS Diagnostyka Funkcjonalna - 12h

PFS Zdrowe Kolana - 5h

PFS Zdrowy Bark - 5h

PFS Diagnostyka Cech Motorycznych w Sporcie - 7h

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Uczestnicząc we wszystkich modułach PFS MASTER TRAINER 2.0 otrzymujesz aż 5 różnych certyfikatów i uprawnień:

- certyfikat ogólny potwierdzający udział w obozie PFS MASTER TRAINER 2.0.

- certyfikat PFS Diagnostyka Funkcjonalna - certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji oraz ukończenie szkolenia.

- certyfikat PFS Zdrowe Kolana - certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

- certyfikat PFS Zdrowy Bark - certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

- certyfikat PFS Diagnostyka Cech Motorycznych w Sporcie - certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Obóz dostępny jest w promocyjnej cenie 2000 zł 1600 zł!

 

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Trójmiasto