PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE WERSJA LIVE

Szkolenia Trener Personalny
PFS® TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE
WERSJA LIVE
  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie w wersji LIVE (wersja podstawowa) odbywa się w formie webinaru w profesjonalnej platformie internetowej. Szkolenie będzie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej. Cześć praktyczna będzie polegać na pokazie ćwiczeń przez szkoleniowca. Zalecamy przygotować sobie miejsce, aby mogli Państwo ćwiczyć razem z osobą prowadzącą. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym.

Uczestnicy, którzy będą chcieli wziąć udział zarówno w szkoleniu live, jak i w certyfikowanym szkoleniu prowadzonym "na żywo" w klubie fitness przez szkoleniowca, będą mieli taką możliwość poprzez wybór szkolenia rozszerzonego (live + szkolenie praktyczne).

Warunkiem uzyskania certyfikatu potwierdzającego zdobycie kwalifikacji jest uczestnictwo w wersji rozszerzonej szkolenia tj. udział w wersji live oraz w szkoleniu praktycznym w wybranym mieście oraz terminie:

16-17.05 Kraków

23-24.05 Poznań

 

 

Wiedza jest absolutnym minimum pozwalającym wziąć odpowiedzialność za świadomy i bezpieczny trening innych.

 

Zwiększająca się świadomość Pań, chcących aktywnie przejść przez okres ciąży, a następnie bezpiecznie wrócić do treningu po porodzie. Pojawia się zatem konieczność pogłębiania wiedzy wśród instruktorów i trenerów personalnych o specjalistyczne zagadnienia w oparciu o najnowsze standardy pracy i aktualną naukę.

Szkolenie PFS® Trening Kobiet w Ciąży i po Porodzie jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku usług fitness na wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, posiadających umiejętności prowadzenia bezpiecznego treningu dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wiedza na temat zachodzących zmian w ciele kobiety w przebiegu ciąży, powikłania poporodowe, przeciwwskazania do treningu i zagrożenia zbyt intensywnego treningu, to jedynie kilka z najważniejszych zagadnień, które powinien posiadać instruktor/trener chcąc prowadzić swoje klientki odpowiedzialnie i bezpiecznie.

 

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE?

 

Szkolenie skierowane jest do Instruktorów i Trenerów, którzy chcieliby:

  • rozpocząć prowadzenie treningu kobiet w ciąży i po porodzie
  • w bezpieczny i odpowiedzialny sposób przygotować program ćwiczeń, zarówno w zajęciach grupowych, jak i treningach indywidualnych
  • poszerzyć swój obecny warsztat instruktorski i zdobyć nowe kwalifikacje
  • zapoznać się z nowymi zagadnieniami, są chłonni wiedzy, a także chcą poszerzyć tematykę o dużą ilość zagadnień z dziedziny medycyny, fizjoterapii oraz ginekologii.

 

NA SZKOLENIU POJAWIĄ SIĘ ZAGADNIENIA Z DZIEDZINY:

• treningu fitness,

• fizjoterapii,

ginekologii, 

• uroginekologii, 

• fizjologii,

• patologii ciąży, 

• zasad prowadzenia kobiet w ciąży,

• bezpieczeństwa i przeciwwskazań do treningu. 

  

TEMATYKA SZKOLENIA OBEJMUJE ZAGADNIENIA:

zmian zachodzących w organizmie kobiety, szczególnie pod kątem układu kostno-mięśniowo-powięziowo-więzadłowego w przebiegu ciąży z przykładami ćwiczeń oraz ich modyfikacjami, 

analiza i dostosowanie ćwiczeń do trymestru ciąży i zmian osobniczych, jako podstawa bezpiecznego programu ćwiczeń,

• analiza dolegliwości bólowych oraz powikłań okresu ciąży i połogu,

minimalizowanie skutków zmian w statyce ciała,

• planowanie programu ćwiczeń w aspekcie przywracania funkcjonalności i prawidłowości pracy ciała po porodzie,

zasady tworzenia zajęć grupowych w praktycznych lekcjach pokazowych z przyborami oraz z zastosowaniem oporu własnego ciała,

• analiza typowych ćwiczeń z modyfikacją pod kątem trymestru ciąży, potrzeb organizmu, dopasowaniem pozycji ćwiczeń do przebiegu ciąży i indywidualnego problemu.

 

Podczas szkolenia PFS® Trening Kobiet w Ciąży i po Porodzie, szkoleniowiec Izabela Ślęzak-Walczybok przywiezie ze sobą aparat USG. Uczestnicy będą mieli niebywałą okazję przeanalizować pracę mięśni brzucha u kobiet po porodzie ich odpowiednią aktywacją i zrozumienie zależności pracy mięśni brzucha względem siebie oraz mięśni dna miednicy. Taka analiza wniesie zrozumienie zależności wynikających z pracy grup mięśniowych względem siebie, ukaże prawidłową i nieprawidłową pracę mięśni dna miednicy, co jest kluczowe do bezpiecznego aktywowania i planowania treningu kobietom po porodzie.

W wersji podstawowej szkolenia (LIVE) nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.

 

W wersji rozszerzonej (LIVE + szkolenie praktyczne na żywo w klubie fitness) w szkoleniu  PFS® Trening kobiet w ciąży i po porodzie mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- posiadają uprawnienia Instruktora Siłowni (np. PFS Gym Instructor)

- posiadają uprawnienia Trenera Personalnego (np. PFS Personal Trainer)

- posiadają uprawnienia Instruktora Fitness (np. PFS Fitness Group Instructor)

- ukończyły szkołę wyższą o profilu sportowym lub medycznym np. wychowanie fizyczne, fizjoterapia

- zapraszamy również położne.

 

 Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Trening kobiet w ciąży i po porodzie, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

2 dni -10h

 

28-29.03.20r.:

Sobota: 10.00 -15.00

Niedziela: 10.00 - 15.00

 

25-26.04.20r.:

Sobota: 10.00 -15.00

Niedziela: 10.00 - 15.00

 

Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej.

W wersji rozszerzonej uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie uprawnień do prowadzenia zajęć z kobietami w ciąży oraz po porodzie oraz udział w szkoleniu PFS® Trening kobiet w ciąży i po porodzie.

Otrzymujesz uprawnienia do prowadzenia zajęć z kobietami w ciąży i po porodzie oraz tytuł Prenatal and Postnatal Fitness Training Instructor.Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 16 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Szkolenie dostępne jest w cenie:

1. wersja podstawowa (live) - 500 zł.

2. wersja rozszerzona (live + szkolenie praktyczne) - 800 zł (500zł+300zł)*.

 

*Dopłaty za szkolenie praktyczne tj. 300 zł można dokonać w późniejszym terminie, do 5 dni przed jego organizacją.

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji Kup teraz - zapłać 50% później: 
1. Korzystając z promocji "Kup teraz - zapłać 50% później" Uczestnik dokonuje zapłaty 50% ceny standardowej w ciągu 24h od daty dokonania zakupu. 
2. Pozostałe 50% ceny Uczestnik jest zobowiązany uregulować po upływie 3 miesięcy od daty zakupu lub może je rozłożyć na kilka dogodnych rat. W celu ustalenia indywidualnej płatności ratalnej należy skontaktować się z Biurem ProFi Fitness School

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji Kup teraz - zapłać 50% później.
 

Najbliższe szkolenia

INTERNET