PFS STRETCHING INSTRUCTOR WERSJA LIVE

Szkolenia Trener Personalny
PFS STRETCHING INSTRUCTOR
WERSJA LIVE
  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie w wersji LIVE (wersja podstawowa) odbywa się w formie webinaru w profesjonalnej platformie internetowej. Szkolenie będzie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej. Cześć praktyczna będzie polegać na pokazie ćwiczeń przez szkoleniowca. Zalecamy przygotować sobie miejsce, aby mogli Państwo ćwiczyć razem z osobą prowadzącą. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym.

Uczestnicy, którzy będą chcieli wziąć udział zarówno w szkoleniu live, jak i w certyfikowanym szkoleniu prowadzonym "na żywo" w klubie fitness przez szkoleniowca, będą mieli taką możliwość poprzez wybór szkolenia rozszerzonego (live + szkolenie praktyczne).

Warunkiem uzyskania certyfikatu potwierdzającego zdobycie kwalifikacji jest uczestnictwo w wersji rozszerzonej szkolenia tj. udział w wersji live oraz w szkoleniu praktycznym w wybranym mieście oraz terminie:

09-10.05 Trójmiasto/Warszawa

16-17.05 Kraków

27-28.06 Poznań/Kraków

04-05.07 Gdynia/Warszawa

11-12.07 Wrocław/Szczecin

 

Niezależnie jakie masz doświadczenie, wiedza o rozciąganiu tkanek to jedna z elementarnych części Twojej edukacji.

 

Szkolenie PFS® Stretching Instructor to niezbędne uzupełnienie warsztatu umiejętności każdego instruktora. Świadomość techniki rozciągania, rozluźniania, relaksacji i odprężenia tkanek miękkich jest również podstawą równowagi pracy całego organizmu. Zapobieganie kontuzjom czy fizjologiczne aspekty poprawnego rozwoju tkanki mięśniowej i powięziowej to nieliczne z korzyści wynikających z umiejętności dobrania odpowiedniego rodzaju stretchingu.

Ile znasz rodzajów stretchingu i czy jesteś pewien jego odpowiedniego zastosowania?

 

Czy wiesz, że stretching relaksacyjny to jeden z ostatnich jakie powinieneś użyć na początku swej drogi? Sprawność to nie tylko mocne mięśnie, to również elastyczność, gibkość i koordynacja, a te nie istnieją bez odpowiedniego rodzaju stretchingu. Wiedza ta pozwoli Tobie wpłynąć na naprawdę szybkie efekty treningowe. Zapewne zdajesz sobie z tego już sprawę, dlatego jesteś właśnie na tej stronie czytasz nasze słowa i zastanawiasz się nad tą formą ćwiczeń. Możesz mieć pewność, że dzięki dwudniowemu szkoleniu PFS® Stretching Instructor posiądziesz niezbędną wiedzę i umiejętności do różnicowania doboru ćwiczeń, techniki wykonywania poszczególnych pozycji oraz umiejętności prowadzenia zajęć aż w 4 rodzajach metod stretchingu oraz 3 poziomach trudności.

 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Dla każdego kto jest gotowy pogłębiać wiedzę, każdego kto pragnie stworzyć świadome treningi usprawniające, skuteczniej kształtować cechy motoryczne. Wiedza i umiejętności systemu PFS® Stretching Instructor jest niezwykle przydatna w pracy dla instruktorów siłowni, trenerów personalnych, instruktorów fitness, oraz terapeutów.

 

Jakie są Twoje możliwości po tym szkoleniu?

Po szkoleniu będziesz mieć umiejętności przeprowadzenia rozciągania w treningu personalnym. Swobodnie zaplanujesz i przeprowadzisz zajęcia stretchingu dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Będziesz po mistrzowsku uzupełniał każdy trening o niezbędny i doskonale dopasowany stretching.

  

"To jeden z najbardziej rozbudowanych systemów szkoleń  Stretchingu w Polsce."

 

Czego nauczysz się na szkoleniu?

  • Nauczysz się jak bezpiecznie i efektywnie rozciągać mięśnie oraz tkankę łączną.
  • Fizjologiczne aspekty zastosowań rozciągania
  • Poznasz 4 rodzaje Stretchingu, techniki, pozycje, korzyści zastosowań i znaczenie Stretchingu
  • Przeanalizujesz technikę ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe
  • Zrozumiesz potrzebę odprężenia i nauczysz się podstawowych ćwiczeń, które pozwalają osiągnąć relaks
  • Poznasz dokładnie zasady stosowania każdej z metod, zalecenia i profilaktykę
  • Poznasz metody bezpiecznego rozciągania mięśni, specyfikę i zastosowanie Stretchingu w zajęciach indywidualnych i grupowych.

W wersji podstawowej szkolenia (LIVE) nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.

 

W wersji rozszerzonej (LIVE + szkolenie praktyczne na żywo w klubie fitness) warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Stretching Instructor jest udokumentowana znajomość min. anatomii i fizjologii człowieka. Zapraszamy również Instruktorów fitness, Instruktorów Siłowni, Trenerów Personalnych, fizjoterapeutów oraz absolwentów studiów kierunków sportowych.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Stretching Instructor, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

2 dni -10h

 

18-19.04.20r.:

Sobota: 09.00 -14.00

Niedziela: 09.00 - 14.00

Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej.

W wersji rozszerzonej uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS® Stretching Instructor oraz uprawnienia instruktorskie (tytuł Professional Stretching Fitness Instructor).


Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 12 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Szkolenie dostępne jest w cenie:

1. wersja podstawowa (live) - 300 zł.

2. wersja rozszerzona (live + szkolenie praktyczne) - 580 zł (300zł+280zł)*.

 

*Dopłaty za szkolenie praktyczne tj. 280 zł można dokonać w późniejszym terminie, do 5 dni przed jego organizacją.

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji Kup teraz - zapłać 50% później: 
1. Korzystając z promocji "Kup teraz - zapłać 50% później" Uczestnik dokonuje zapłaty 50% ceny standardowej w ciągu 24h od daty dokonania zakupu. 
2. Pozostałe 50% ceny Uczestnik jest zobowiązany uregulować po upływie 3 miesięcy od daty zakupu lub może je rozłożyć na kilka dogodnych rat. W celu ustalenia indywidualnej płatności ratalnej należy skontaktować się z Biurem ProFi Fitness School

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji Kup teraz - zapłać 50% później.
 

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

INTERNET

Rekomendowane kursy