SKUTECZNY INSTRUKTOR I TRENER W RELACJI Z KLIENTEM

Szkolenia Trener Personalny
SKUTECZNY INSTRUKTOR I TRENER W RELACJI Z KLIENTEM
  TERMINY SZKOLENIA

ILU STRACIŁEŚ KLIENTÓW, NIE WIEDZĄC JAKĄ OSOBOWOŚĆ MASZ PO DRUGIEJ STRONIE?

 

Większość instruktorów fitness i trenerów personalnych bardzo często popełnia błędy podczas pierwszego kontaktu z klientem, co skutkuje tym, że klient nie decyduje się na wykupienie treningu, nie przychodzi na kolejne zajęcia lub wychodzi w ich trakcie. Instruktorzy i trenerzy będąc w swoim naturalnym środowisku często nie rozumieją czego obawia się klient, który przychodzi po raz pierwszy do klubu fitness i nie zdają sobie sprawy, jak ogromny wpływ mają na to, czy klient wykupi karnet lub czy w ogóle jeszcze pojawi się w klubie fitness i podejmie walkę o swoje ciało. Bardzo ważne jest zrozumienie klienta, jego potrzeb, obaw, zbudowanie z nim długotrwałej relacji oraz dobranie odpowiedniego sposobu komunikacji, by klient chciał pozostać z instruktorem lub trenerem na dłużej.

Dzięki szkoleniu Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem opartym na systemie STRUCTOGRAM® poznasz rozwiązania na wszystkie wyżej wymienione problemy i zbudujesz trwałą relację z klientem, która pozwoli Ci zrozumieć i tym samym zatrzymać klienta na dłużej. Wejdziesz również na najwyższy poziom komunikacji międzyludzkiej i osiągniesz zamierzone cele.

 

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Poznasz swoje słabe i mocne strony, które będziesz mógł wykorzystać w relacji z klientem podczas sprzedaży.
 • Zrozumiesz rzeczywiste przyczyny swoich sukcesów oraz niepowodzeń, dzięki czemu w relacji z klientem będziesz odnosił sukces, a Wasza współpraca będzie kontynuowana.
 • Będziesz potrafił rozpoznać biostrukturę klienta, co pozwoli Ci lepiej go zrozumieć, przewidzieć jego reakcję, znaleźć dla klienta indywidualne rozwiązanie lub pomoże rozwiać jego wątpliwości.
 • Poznasz swoją własną biostrukturę mózgu, dzięki czemu zrozumiesz swoje indywidualne predyspozycje.
 • Rozpoznasz osobowość Twojego klienta, dzięki czemu będziesz mógł uniknąć nieporozumień oraz dowiesz się co go demotywuje.
 • Poznając system STRUCTOGRAM®, jako instruktor lub trener personalny będziesz posiadał lepszą umiejętność komunikacji z pracownikami i klientami.
 • Dzięki wiedzy o mózgu, poznasz możliwości pozyskiwania klientów, a Twoje zyski zdecydowanie się zwiększą.
 • Nawiążesz lepsze relacje z klientem, dzięki czemu będziesz potrafił przekonać go, aby nie bał się reakcji innych osób.
 • Będziesz potrafił lepiej zarządzać sobą w czasie, dzięki czemu zwiększysz swoją efektywność w wynikach sprzedażowych.
 • Zdobędziesz wiedzę o mózgu, dzięki której dowiesz się w jaki sposób negocjować z klientami o różnych biostrukturach mózgu.
 • Wypracujesz w sobie cechy skutecznego instruktora lub trenera personalnego, dzięki czemu Twoi klienci będą w 100% zaangażowani.

 

 

STRUCTOGRAM® cz.1 Klucz do poznania siebie - Anna Urbańska

STRUCTOGRAM® cz.2 Klucz do poznania drugiego człowieka - Paweł Jarząbek

STRUCTOGRAM® cz.3 Klucz do poznania klienta - Anna Urbańska

Do udziału w szkoleniu zapraszamy instruktorów fitness, instruktorów siłowni, trenerów personalnych oraz wszystkie osoby, które zawodową wiążą się z branżą fitness.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

Szkolenie odbywa się w ciągu 2 dni w godzinach: 09.00 - 18.00.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

 

Uczestnik otrzymuje 4 certyfikaty:

1. Międzynarodowy certyfikat STRUCTOGRAM® 1 Klucz do poznania siebie.

2. Międzynarodowy certyfikat TRIOGRAM 2 Klucz do poznania drugiego człowieka.

3. Międzynarodowy certyfikat STRUCTOGRAM® 3 Klucz do poznania klienta.

4. Certyfikat ukończenia szkolenia Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem.

 

 

 

 

Szkolenie dostępne jest w cenie 3391 zł 1980 zł.

Cena regularna modułu podstawowego 3391 zł. Zyskujesz 1411 zł!

 

Płatność: 

Zadatek o wartości 500 zł wymagany jest w ciągu 24 godzin od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego.

 

Możliwość płatności ratalnej - raty 0%

I RATA w kwocie 495 zł płatna w ciągu 24 h od daty rejestracji.

II RATA w kwocie 495 zł płatna w kolejnym miesiącu.

III RATA w kwocie 495 zł płatna w kolejnym miesiącu.

IV RATA w kwocie 495 zł płatna w kolejnym miesiącu.

 

Najbliższe szkolenia

Filmy