PFS® SPRZĘT W TRENINGU FUNKCJONALNYM

Szkolenia Trener Personalny
PFS® SPRZĘT W TRENINGU FUNKCJONALNYM
  TERMINY SZKOLENIA

Zaletą treningu funkcjonalnego jest zaangażowanie całych łańcuchów biokinematycznych naszego ciała. Trening funkcjonalny wymaga od nas zarówno gibkości, jak i stabilności, a także koordynacji ruchowej.

Dzięki temu treningowi czynności naszego życia codziennego przestają być dla naszego ciała uciążliwe.

PFS® Sprzęt w Treningu Funkcjonalnym to warsztat, podczas którego dowiesz się jak w oparciu o prawidłową technikę pracy z ciałem możesz wykorzystać dostępny w klubach fitness i na siłowniach sprzęt, taki jak: worki, power bag, kettle, swiss ball, easy ball, gumy oraz bosu do funkcjonalnego kształtowania i poprawiania wzorców ruchowych swoich klientów. 

Podczas warsztatu dowiesz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia z wykorzystaniem sprzętu. Skupimy się głównie na technice wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwie ich wykorzystywania oraz doborze do możliwości Twojego klienta. Otrzymasz kilkadziesiąt ćwiczeń, które stworzą Tobie bazę do budowania ciekawych treningów indywidualnych oraz w małych i dużych grupach.

 

 Czego nauczysz się podczas warsztatu?

  • jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia z użyciem sprzętu
  • jak z pomocą różnych przyrządów wzmacniać mięśnie odpowiedzialne za głęboką stabilizację
  • jak wykorzystać przyrządy do kształtowania m.in. prawidłowych wzorców ruchowych życia codziennego
  • jak stopniować poziom trudności ćwiczeń
  • jak dopasować poziom trudności ćwiczeń do możliwości klienta (rozbieranie ruchu na czynniki pierwsze, od łatwego do trudnego, w celu zrozumienia ruchu i dopasowania go do poziomu zaawansowania klienta).

 

Warsztat skierowany jest do Trenerów Personalnych, Instruktorów Fitness oraz do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swój warsztat ćwiczeń w zakresie treningu funkcjonalnego ze sprzętem.

chcą poszerzyć swój warsztat ćwiczeń w zakresie treningu funkcjonalnego ze sprzętem.

Warsztat otwarty dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swój warsztat ćwiczeń w zakresie treningu funkcjonalnego ze sprzętem.

 

 

1 dzień - 8h.

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w warsztatach PFS® Sprzęt w Treningu Funkcjonalnym.

 

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 6 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Warsztat dostępny jest w cenie 380 zł.

Zapraszamy do skorzystania z promocji Kup teraz - zapłać 50% później: 
1. Korzystając z promocji "Kup teraz - zapłać 50% później" Uczestnik dokonuje zapłaty 50% ceny standardowej w ciągu 24h od daty dokonania zakupu. 
2. Pozostałe 50% ceny Uczestnik jest zobowiązany uregulować po upływie 3 miesięcy od daty zakupu lub może je rozłożyć na kilka dogodnych rat. W celu ustalenia indywidualnej płatności ratalnej należy skontaktować się z Biurem ProFi Fitness School

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji Kup teraz - zapłać 50% później.
 

 

 

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia