PFS® AKADEMIA BIZNESU TRENERA WERSJA LIVE

Szkolenia Trener Personalny
PFS® AKADEMIA BIZNESU TRENERA
WERSJA LIVE
  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie w wersji LIVE (wersja podstawowa) odbywa się w formie webinaru w profesjonalnej platformie internetowej. Szkolenie będzie składało się z części teoretycznej. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym. Szkolenie praktyczne uzupełniające polegać będzie na przećwiczeniu zdobytej wiedzy w praktyce oraz poznają Państwo nowe zagadnienia:prezentacja oferty – ćwiczenia zamykania sprzedaży, prezentacja oferty treningowej w sposób atrakcyjny, prezentacja cen pakietów treningowych, analiza potrzeb, zbijanie obiekcji, jak profesjonalnie prowadzić konsultacje treningowe, aby zakończyły się sukcesem itp.

Szkolenie praktyczne będzie trwało 3h i odbędzie się w osobnym terminie.

Uczestnicy, którzy będą chcieli wziąć udział zarówno w szkoleniu live, jak i w certyfikowanym szkoleniu prowadzonym "na żywo" w klubie fitness/sali wykładowej przez szkoleniowca, będą mieli taką możliwość poprzez wybór szkolenia rozszerzonego (live + szkolenie praktyczne).

Warunkiem uzyskania certyfikatu potwierdzającego zdobycie kwalifikacji jest uczestnictwo w wersji rozszerzonej szkolenia tj. udział w wersji live oraz w szkoleniu praktycznym w wybranym mieście oraz terminie:

16.05 Kraków

30.05 Warszawa

 

PFS® Akademia Biznesu Trenera to intensywny trening umiejętności miękkich i sprzedażowych, a także komunikacji wieloma kanałami przeznaczony dla trenerów. Na zajęciach omówimy proces sprzedażowy krok po kroku, będziemy doskonalić umiejętność prowadzenia perfekcyjnej konsultacji i oferowania konkretnych rozwiązań. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby klientów i właściwie na nie odpowiadać oraz przekonywać ich do siebie używając skutecznej komunikacji Trener - Klient. Poznasz skuteczne metody pozyskiwania klientów.

Szkolenie przygotowane na podstawie tysięcy przeprowadzonych konsultacji i rozmów sprzedażowych w relacjach Trener – Klient w praktyce.
PFS® Akademia Biznesu Trenera to intensywne jednodniowe szkolenie składające się z części teoretycznej, a także praktycznej, polegającej na ćwiczeniu umiejętności komunikacji i sprzedaży.

 

TEMATYKA SZKOLENIA

Intensywny jednodniowy kurs zawierający również zajęcia praktyczne:

 • Organizacja pracy trenera, plany krótko i długoterminowe – jak je budować?
 • Komunikacja w pracy trenera, jak mówić językiem korzyści? Jakie zadawać pytania i w jakich sytuacjach? Jak dobierać komunikację do typów odbiorców?
 • Ustalenie produktu trenera personalnego – budowanie świadomości trenera.
 • Pojęcia KLUBU i TRENERA SUKCESU.
 • Stosunek jakości do ceny – jak wycenić swoje usługi, ile wart jest mój trening i dlaczego?
 • Budowanie własnej marki trenera osobistego – stwórz wartości, „wyróżnij się lub zgiń”.
 • Jak i gdzie pozyskiwać klientów na treningi? Jak prowadzić statystyki i wyciągać wnioski z przeprowadzonych konsultacji?
 • Budowanie własnej ścieżki kariery – którą drogą pójść, analiza wszystkich możliwości.
 • Uwarunkowania prawne w pracy trenera personalnego.
 • Prezentacja własnej oferty w odpowiedni sposób – analiza najczęściej popełnianych błędów.
 • Zamykanie sprzedaży, analiza procesu sprzedaży krok po kroku.
 • Zbijanie najczęściej pojawiających się obiekcji przed rozpoczęciem współpracy – dowiesz się dlaczego one się pojawiają.
 • Jak prowadzić skutecznie konsultacje treningowe w zmiennych warunkach czasowych, konsultacja długa czy krótka?
 • Jak budować relacje długoterminowe z klientem na lata?
 • Psychologia pracy indywidualnej, jak prowadzić profesjonalnie trening? Klient czy podopieczny? Czy czuje się zdominowany?
 • Wyznaczanie celów metodą SMART – trening praktyczny analizowania potrzeb klienta, przeprowadzanie wywiadu wstępnego, budowanie pozytywnych relacji, wyznaczania celów, wykorzystania mowy ciała w tym całym procesie.

W wersji podstawowej szkolenia (LIVE) nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.

 

W wersji rozszerzonej (LIVE + szkolenie praktyczne na żywo w klubie fitness) w szkoleniu PFS® Akademia Biznesu Trenera mogą uczestniczyć osoby, które posiadają uprawnienia Trenera Personalnego (np. PFS Personal Trainer)

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Akademia Biznesu Trenera napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

Szkolenie live:

1 dzień - 5h

 

18.04

Sobota: 09.00 - 14.00

 

Szkolenie praktyczne uzupełniające:

1 dzień - 3h

Terminy: 16.05 Kraków, 30.05 Warszawa

W wersji rozszerzonej otrzymujesz certyfikat ukończenia szkolenia PFS® PFS® Akademia Biznesu Trenera.

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 8 punktów CPD (Continue Professional Development). 

 

Szkolenie dostępne jest w cenie:

1. wersja podstawowa (live) - 250 zł.

2. wersja rozszerzona (live + szkolenie praktyczne) - 400 zł (250zł+150zł)*.

 

*Dopłaty za szkolenie praktyczne tj. 100 zł można dokonać w późniejszym terminie, do 5 dni przed jego organizacją.

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji Kup teraz - zapłać 50% później: 
1. Korzystając z promocji "Kup teraz - zapłać 50% później" Uczestnik dokonuje zapłaty 50% ceny standardowej w ciągu 24h od daty dokonania zakupu. 
2. Pozostałe 50% ceny Uczestnik jest zobowiązany uregulować po upływie 3 miesięcy od daty zakupu lub może je rozłożyć na kilka dogodnych rat. W celu ustalenia indywidualnej płatności ratalnej należy skontaktować się z Biurem ProFi Fitness School

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji Kup teraz - zapłać 50% później.
 

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Kraków
Warszawa
INTERNET