Pakiet Szkoleń Uzupełniających nr 1 Trener Personalny

Szkolenia Trener Personalny
Pakiet Szkoleń Uzupełniających nr 1
Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET SZKOLEŃ UZUPEŁNIAJĄCYCH NR 1

Czy wiesz jak ważny jest rozwój i edukacja w branży fitness?

Aktualnie rynek trenerski wymaga od Trenerów Personalnych coraz większych kompetencji i doświadczenia. Coraz więcej klientów boryka się z kontuzjami, dysfunkcjami lub jako klienci wymagający, potrzebują pomocy po przebytych zabiegach, operacjach lub przy schorzeniach, które towarzyszą im na stałe.
Czy wiesz w jaki sposób stać się kompetentnym Trenerem? W ProFi wiemy jak to zrobić i chętnie Ci w tym pomożemy! Zaufaj nam, jesteśmy na rynku od prawie 20 lat, wyszkoliliśmy kilkadziesiąt tysięcy osób i zawsze podążamy za aktualnymi trendami, najnowszymi badaniami i wiedzą, a nasza kadra to świetni specjaliści z ogromnym doświadczeniem.

Poznaj naszą ofertę Pakietów Szkoleń Uzupełniających, które pomogą Ci w rozwoju, zdobyciu nowej wiedzy i umiejętności. Pakiety zaprojektowaliśmy w taki sposób, abyś mógł zdobyć niezbędną wiedzę z różnych dziedzin m.in. diagnostyki, metod treningowych ze sprzętem oraz bez sprzętu, a także programowania treningów. Gwarantujemy, że wiedza zdobyta na każdym ze szkoleń będzie dla Ciebie przydatna i będziesz mógł ją wykorzystać od razu po szkoleniu.

Zostań Trenerem Personalnym na najwyższym poziomie kompetencji, wyróżnij się na rynku trenerskim i zadbaj o swoich klientów kompleksowo!

7 szkoleń

Jeśli któreś ze szkoleń zrealizowałeś wcześniej, skontaktuj się z nami w celu wymiany szkolenia lub przygotowania indywidualnego pakietu dla Ciebie!

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I LIVE

Szkolenie PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I przygotowane jest dla wszystkich osób chcących wejść na wyższy poziom treningu siłowego i sportowego. Podczas szkolenia dowiesz się dlaczego metody progresji są jednymi z najważniejszych elementów skutecznego i zdrowego treningu, nauczysz się układać spersonalizowane plany treningowe na wszystkich poziomach zaawansowania, poznasz programy siłowehipertroficzne oraz power body building. Dowiesz się również jaki sposób modelować parametrami treningowymi i rodzajami periodyzacji dla uzyskania maksymalnych efektów treningowych, poznasz różnice programowania treningu dla kobiet i mężczyzn, model GAS i proces superkompensacji w treningu oraz zasady i reguły programowania treningowego obowiązujące w treningu siłowym.

PFS® Diagnostyka Funkcjonalna

Szkolenie PFS® Diagnostyka Funkcojonalna przygotowane jest dla każdego, kto chce poznać nowoczesne metody diagnozowania przyczyny dysfunkcji aparatu ruchu i zdobyć narzędzia do pracy z klientem w celu prewencji kontuzji. Podczas szkolenia dowiesz się jak przy pomocy prostych ćwiczeń kontroli motorycznej wyeliminować długofalowo przyczynę dysfunkcji aparatu ruchu i przede wszystkim żyć zdrowiej i czuć się lepiej. Poznasz również testy funkcjonalne, dowiesz się jak prawidłowo je wykonać oraz jakie błędy i zaburzenia motoryczne można zauważyć podczas szczegółowej analizy.

PFS® Taśmy Podwieszane

Podczas szkolenia poznasz i nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia z użyciem taśm podwieszanych, budować specjalistyczną rozgrzewkę dla początkujących i zaawansowanychasekurować oraz korygować ćwiczącego. Nauczysz się również programować treningi indywidualne oraz konstruować zajęcia w małych grupach (6 lekcji pokazowych), poznasz programy treningowe ukierunkowane na budowanie masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz pracę z osobami o różnych stopniach zaawansowania.

PFS® Kettlebells Training Trening z kettlebell pozwala w krótkim czasie osiągnąć rewelacyjne efekty. Angażuje do pracy prawie wszystkie mięśnie, poprawia kondycję, wydolność, ogólną mobilność i elastyczność naszego ciała, koordynację ruchową, pozwala skutecznie walczyć ze zbędnymi kilogramami oraz zapobiega bólom pleców i kręgosłupa. Podczas szkolenia poznasz podstawowe i złożone ćwiczenia z odważnikami kulowymi oraz nauczysz się łączyć je w ciekawe kompleksy ruchowe. Jest to jedna z najlepszych metod do rozwoju wszystkich cech motorycznych: siły, lokalnej wytrzymałości mięśniowej, dynamiki, stabilizacji globalnej i lokalnej oraz koordynacji ruchowej. Dopiero połączenie tych elementów w jedną całość sprawi, że każdy ruch będzie płynny i efektywny.
PFS® Trening Funkcjonalny Trening Funkcjonalny to system ćwiczeń, którego podstawą jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Jest to metoda bazująca na gruntownej analizie potrzeb klienta, a następnie przy pomocy ćwiczeń wielopłaszczyznowych, poprawia funkcje jego ciała. Taki system ćwiczeń można zastosować w każdej grupie wiekowej i w każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej ćwiczących. Podczas szkolenia PFS Trening Funkcjonalny dowiesz się w jaki sposób kształtować, leżące u podstaw motoryczności człowieka, wzorce ruchowe, które są niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju ruchowego. Dowiesz się również jak zwiększyć sprawność mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych, przez pracę w wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokich i globalnych. Aby uniknąć kontuzji, trening powinien być poprzedzony wstępną analizą ciała klienta, w czasie której bada się u niego podstawowe wzorce ruchowe, stawia diagnozę, a następnie zaleca odpowiednie ćwiczenia.
PFS® Powerband & Miniband Workshop Warsztat PFS® Powerband & Miniband Workshop to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego w oparciu o ćwiczenia aktywizujące. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń przy użyciu gum oporowych miniband i powerband wprowadzą Cię w nowy wymiar treningu, w którym każdy mięsień w Twoim ciele zostanie zaangażowany do działania. Udział w warsztacie pozwoli Ci poznać i nauczyć się ponad 100 ćwiczeń, które możesz stosować w ramach rozgrzewki, poznasz podstawowe i utrudnione wersje ćwiczeń aktywizujące i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe, a  także ćwiczenia mobilizujące i stabilizujące stawy ramienne i biodrowe.
PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata. Webinar PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata jest dedykowany wszystkim, którzy walczą z bólem: u siebie lub u swoich klientów. Poznasz sposoby diagnozy i oceny ciała (własnego lub klienta) oraz otrzymasz narzędzia do rozwiązania potencjalnych, odnalezionych w ciele problemów, aby skutecznie je wyleczyć. Podczas webinaru dowiesz się jak zniwelować ból kręgosłupa, poznasz sposoby radzenia sobie z bólem kolan, dowiesz się jakie mogą być przyczyny bólu biodra oraz dowiesz się jak poradzić sobie z bólem barków.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają udokumentowaną znajomość anatomii i fizjologii człowieka lub są absolwentami szkoleń trenerskich/fitness.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniach w pakiecie, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

Na realizację pakietu uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska. Każde ze szkoleń posiada punkty CPD (Continue Professional Development). 

 

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level I - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z programowania i planowania treningu (8 pkt CPD).

- PFS Diagnostyka Funkcjonalna - certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji oraz ukończenie szkolenia (12 pkt CPD).

- PFS Taśmy Podwieszane - Instruktor Suspension Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć na taśmach podwieszanych (6 pkt CPD).

PFS Kettlebells Training - Instruktor Kettlebells Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem kettlebells (6 pkt CPD).

PFS Trening Funkcjonalny - Instruktor Functional Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z elementami treningu funkcjonalnego (12 pkt CPD).

- PFS Powerband & Miniband Workshop - certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatu oraz zdobycie kwalifikacji do prowadzenia zajęć z użyciem gum powerband i miniband (8 pkt CPD).

PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata - certyfikat uczestnictwa w webinarze.

 

 

 

Pakiet dostępny w promocyjnej cenie 3569 zł 2690 zł!

Płatność: 

Zadatek o wartości 800 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego.

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 800 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 820 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 820 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz