DARMOWE WEBINARY: Jak pozyskać klientów branży fitness w sieci?

Szkolenia Trener Personalny
DARMOWE WEBINARY: Jak pozyskać klientów branży fitness w sieci?
  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym darmowym projekcie: "Jak pozyskać klientów branży fitness w sieci?"! Partnerem merytorycznym wydarzenia jest program edukacyjny Firmy Jutra - stworzony przez Google i Polski Fundusz Rozwoju!

Projekt składa się z 2 darmowych webinarów dotyczących pozyskiwania klientów branży fitness za pomocą sieci internetowej:

1. Jak z pomocą internetu dotrzeć do klientów w nowej rzeczywistości? - Mateusz Adamiak 30.09 godz.17.00

2. Jak stworzyć stabilny dochód i biznes trenerski dopasowany do Twojego stylu życia? - Mateusz Solecki 30.09 godz. 18.00

Jak z pomocą Internetu dotrzeć do klientów w nowej rzeczywistości?

Wybierając się w internetową podróż w poszukiwaniu nowych klientów, bardzo często skupiamy się na celu zamiast na poszczególnych etapach tej wyprawy. Łatwo jest w ten sposób przegapić istotne szczegóły, dzięki
którym możemy nasz cel osiągnąć znacznie szybciej i z lepszym skutkiem. Podczas webinaru dla firm z branży fitness Doradca Google zaprezentuje:
● jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Twojej firmy w wyszukiwarce
● na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę
● jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google
● jak zmierzyć ruch na stronie
gdzie szukać wsparcia w ramach programu Firmy Jutra.


Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie Firmy Jutra. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma dostęp do unikalnego kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie, linki do przydatnych narzędzi i kursów oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

Jak stworzyć stabilny dochód i biznes trenerski dopasowany do Twojego stylu życiu?

Reklama jest jak pojedyncza seria przysiadów w Twoim planie treningowym. Jest ważna. Jeśli jest robiona źle, to po 3 miesiącach zamiast rozwiniętych pośladków (czytaj: nowych klientów) masz bolące kolana (czytaj: pusty portfel). Z drugiej strony, sam dobrze zrobiony przysiad nie wystarczy, żeby zagwarantować formę. Tak jak ćwiczenia, serie i periodyzacja są częścią planu treningowego, tak reklamy, strona www, czy aktywność w mediach społecznościowych są częścią strategii marketingowej. I o tym właśnie będzie webinar z Mateuszem Soleckim: Jak sobie wszystko poukładać, żeby stworzyć stabilny dochód i biznes trenerski dopasowany do Twojego stylu życia, zamiast dopasowywać styl życia, do pracy trenera.

Czego się dowiesz:

- Jaki jest najważniejszy krok w rozwoju Twojej działalności trenerskiej?

- Dlaczego nie musisz (i nawet nie powinieneś) pisać e-booków, żeby zarabiać online?

- Trening online czy offline?

 

BONUS: "Plan Minimum" - 3 kroki, żeby zacząć sprzedawać trening w sieci w ciągu 2 godzin.

Nie wymagamy wcześniejszych kwalifikacji, projekt jest otwarty dla wszystkich.

30.09.2021r. start: godz.17.00

Udział w projekcie jest darmowy!

Najbliższe szkolenia