Teacher
Urszula Trzebuniak

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

,,Practice, practice and all is coming ‘’– Sri K Patthabi Jois.

Urszula Trzebuniak - fizjoterapeutka (Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu), medyczny trener personalny, instruktor fitness, Instruktor pilatesu i jogi.

W pracy terapeutycznej bliska jej jest metoda Integracji Strukturalnej. Jest terapeutką strukturalnie pracującą z ciałem w modelu KMI (Kinesis  Miofacial Integration) taśmy anatomiczne wg Toma Myersa. Pracuje usprawniając po urazach czy przeciążeniach z osobami chorymi oraz ze zdrowymi sportowcami czy instruktorami różnych form ruchu, pomagając im w pełni rozwinąć ich funkcjonalny potencjał ruchowy.

Od 10 lat instruktor fitness, prowadzi lekcje typu body mind - głownie pilates, stretching, zdrowy kręgosłup, joga, wykorzystując wiedzę medyczną z zakresu fizjoterapii w prewencji przeciążeń urazów, kształtując i przywracając prawidłowe wzorce ruchowe u swoich podopiecznych i dążąc do wydobycia lekkości, płynności i swobody w ruchu .

Pasjonatka jogi, głównie Ashtanga Vinyasy Jogi. Swoją pasję przekuła w zawód kończąc International Teacher Training Course Yoga Alliance uprawniający do nauczania jogi na całym świecie.

W ProFi Fitness School dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach PFS Pilates Level I, Akademia Zdrowego Kręgosłupa i PFS Stretching Instructor.

Kursy szkoleniowca