Master
Stanisław Rydzewski

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Z siłownią, dietetyką i fitnessem związany od 17 roku życia. Trener personalny, dietetyk i technolog żywności.

Inżynier żywności i żywienia człowieka, specjalizacja: żywienie człowieka. Magister, specjalizacja: suplementacja oraz dietetyka w sporcie.

Współpracuje z licznymi sportowcami, ludźmi chcącymi zwalczyć zbędne kilogramy oraz tymi, którzy chcą uzyskać wymarzoną sylwetkę. Dietetyka jest jego pasją, której poświęca swoje życie, doszukując się zależności i nowości, starając się stworzyć dietę idealną dla danej jednostki.

Specjalizuje się w dietetyce sportowej, żywności funkcjonalnej (kreowanie polskiego rynku żywności prozdrowotnej) oraz chorobach cywilizacyjnych (otyłość, nadwaga, cukrzyca typu II, nadciśnienie, NZJ). Łączy wiedzę teoretyczną z praktyką zawodową, prowadzi dział dietetyki w Lion Group, gdzie na bieżąco spotyka się z osobami chcącymi utrzymać idealną sylwetkę oraz borykającymi się z chorobami cywilizacyjnymi, współpracuje z chirurgami estetycznymi, trenerami personalnymi, lekarzami, dietetykiem bariatrycznym oraz psychologami.

Zajmuje się budowaniem sektora żywności VLCD wzbogaconej o makro i mikro składniki pokarmowe wraz z rozwijającym się sektorem żywności prozdrowotnej. W prowadzonych przez siebie szkoleniach przedstawia wagę diety w codziennym życiu, pokazuje zależność pomiędzy żywieniem, wysiłkiem fizycznym, regeneracją organizmu, superkompensacją oraz równowagą psychiczną. 

Przedsięwzięcia / projekty w których bierze udział: wprowadzanie na rynek żywności funkcjonalnej (produkty HP wraz z zamiennikami posiłków – bazujących na diecie VLCD, wzbogaconej o składniki odżywcze), prowadzenie działu dietetycznego w Lion Group, udział w cyklu filmowym rodzina Samopas („odchudzanie rodziny w serii odcinków”), udział w projekcie UE „Nowa żywność bioaktywna o zaprogramowanych właściwościach prozdrowotnych”.

Jego zainteresowania to: dietetyka - suplementacja , żywienie człowieka, projektowanie nowej żywności, kulinaria, gym, biegi, piłka nożna. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął od gry w szachy (grał przez 10 lat, dwukrotnie zdobywając wicemistrzostwo polski w kategoriach młodzieżowych).

Przygodę ze sportem siłowym i dietetyką rozpoczął w wieku 17 lat, gdy jego masa ciała była w granicach 110 kg, od tamtego czasu stracił 35kg pokonując liczne półmaratony, maratony i „tysiące” diet i schematów żywieniowych. Bycie Szkoleniowcem w Międzynarodowej Akademii ProFi Fitness School, jak sam mówi, daje mu możliwość współpracy z najlepszymi, pogłębiania pasji i przekazywania wiedzy.

 

 

http://walka-start.pl/kadra 

http://www.smartfood.pl/osmartfood.html

 

Filmy szkoleniowca