Teacher
Piotr Młodzianowski

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przez pół roku stypendysta programu Socrates-Erazmus w Portugalii na Universidade Technica de Lisboa.

Zdobywca III (Fitness Instruktor) i IV (Trener Personalny) certyfikatu w Australii (Perth). Ponadto ukończył kurs masażu klasycznego stopnia zaawansowanego, jest także licencjonowanym trenerem boksu w fitnesie – Thumb Training Systems. Instruktor kulturystyki, pływania oraz gimnastyki sportowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał klubach w Polsce i Australii (m. in. Fitness First, Mach One, Fitness Park oraz Spectra Fit). W dotychczasowej pracy miał styczność z klientami o różnym poziomie zaawansowania, motywacji i potrzeb. W zależności od celów klienta, wspólny trening z Piotrkiem może mieć charakter czysto sportowy, bądź stać się narzędziem w procesie poprawy stanu zdrowia, sylwetki czy samopoczucia.

Piotrek pomoże Ci znaleźć motywację do większego zaangażowania w każde ćwiczenie, zwróci uwagę na ich poprawne wykonanie i zapewni bezpieczeństwo podczas każdego treningu.

Zainteresowania Piotrka to brazylijskie Jiu-Jitsu, boks, ratownictwo wodne, jednak jego największą pasją jest fitness.

Filmy szkoleniowca

Kursy szkoleniowca

METODY TRENINGOWE ZE SPRZĘTEM
METODY TRENINGOWE ZE SPRZĘTEM
TRENER PERSONALNY / PODSTAWY