Guest
Paweł Jarząbek

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Zawodowo:

Trener Structogramu, a także współtwórca Projektu Treningowego DNA w Biznesie, narzędzia opartego na genetycznych badaniach naukowych. Jest wykładowcą na 3 uczelniach i trenerem z zakresu NeuroMarketingu. Paweł jest również współautorem książki „DNA Biznesu. Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet”. Odkąd wziął udział w treningu STRUCTOGRAM® w 2010 r. we Włoszech jest jego absolutnym fanem, co spowodowało, że został też trenerem tej metodologii.

Fascynacja bierze się u Pawła z trzech powodów:
prostota i szybkość przyswajania zdobytej wiedzy na treningu
naukowo potwierdzone
➟ i to co najważniejsze, w praktyce działające narzędzie.

Od 21 lat jest trenerem biznesu, a także inwestorem giełdowym. W tej materii wspiera osoby inwestujące podczas indywidualnych sesji mentoringowych. Uczy się nieustannie na całym świecie. Wiedzę zdobywa, biorąc udział w warsztatach i treningach u najlepszych: Courtney Smith, Blair Singer, Anthony Robbins, T. Harv Eker i Alex Mandossian.

Doświadczenie zdobywał, współpracując z największymi firmami i funduszami inwestycyjnymi z całego świata. Przeszkolił i pomógł kilku tysiącom osób poprawić swoją sytuację zawodową i finansową.

Paweł specjalizuje się w następujących treningach:
STRUCTOGRAM® 1: Klucz do Poznania Siebie.
STRUCTOGRAM® 2: Klucz do Poznania Drugiego Człowieka.
STRUCTOGRAM® 3: Klucz do Poznania Klienta.
STRUCTOGRAM® 4: Klucz do Przywództwa i Budowania Zespołu.

 

Portale społecznościowe