Teacher
Olga Lipczyńska

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Instruktor fitness i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia grupowe i treningi personalne w najlepszych klubach fitness w Poznaniu. Jest również szkoleniowcem - prowadzi szkolenia podstawowe dla instruktorów fitness oraz kursy na temat żywienia i aktywności fizycznej w ciąży. Dodatkowo organizuje wyjazdy sportowe w Polsce i za granicą.

Sport zawsze był zawsze ważną częścią życia Olgi – sportowe obozy, krótka przygoda w szkole baletowej, tenis, narty, rower. Ostatecznie, mimo że ukończyła Zarządzanie i Marketing na poznańskim UAM, podyplomowo „Psychologię w zarządzaniu” oraz “Design management”, to fitness, który jest jej pasją stał się również zawodem. Doskonalenie się w tym, co robi wymaga od Olgi prowadzenia zdrowego trybu życia, motywowania siebie i innych do pracy nad swoim ciałem oraz umysłem.

 

Nieustannie rozwija swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach w Polsce i za granicą. Certyfikaty oraz licencje, które zdobyła to m.in: Master Instructor Peak Pilates Move Chair, bodyART (basic, dynamic, structure), BAX (bodyART extreme), Les Mills BodyPump, Les Mills BodyBalance, TRX, Medical Pregnancy Training, Kettlebells, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Stretching, Body Shape, Trening funkcjonalny.

Zdrowy tryb życia to nie tylko ruch, sport, ale jest to również właściwe odżywianie, motywacja do działania oraz prawidłowe wykonywanie treningów, dopasowanych do indywidualnych możliwości i potrzeb.

Motto: ‚Jeśli robisz to, co kochasz- nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu’.