Teacher
dr Olga Borysławska

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

dr Olga Borysławska - Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ukończyła otrzymując tytuł doktora w katedrze biostruktury. Od zawsze związana ze sportem, przez 16 lat trenowała gimnastykę artystyczną, a następnie płynnie weszła do świata fitnessu i kulturystyki zdobywając kwalifikacje do tego, by trenować innych. 

Jest dyplomowanym instruktorem licznych form fitness, aqua-aerobik, pilates, pole dance, trenerem personalnym z międzynarodową akredytacją REPs oraz szkoleniowcem ProFi Fitness School, a także wykładowcą uczelnianym.  Od kilkunastu lat dzieli się swoją pasją z podopiecznymi. Sport jest dla niej radością i spełnieniem, tym co daje jej w życiu najwięcej energii. Uwielbia rozmaite formy treningu, jednak najbliższe są jej wszelkie zajęcia body&mind. 

W pracy ceni sobie profesjonalizm, wiedzę i miłość do tego czym się zajmuje. Organizuje fit-campy i prowadzi bloga o tematyce fit, starając się przekazywać czytelnikom ciekawe fakty. Olga uwielbia dzielić się swoją wiedzą, dlatego serdecznie zaprasza do udziału w swoich szkoleniach!

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz