Teacher
Mariusz Lorenc

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Entuzjastyczny, kochający pracę z ludźmi szkoleniowiec i trener personalny. Na co dzień zajmujący się treningiem osób otyłych oraz z nadwagą zarówno na siłowni jak i w gabinecie, gdzie prowadzi Poradnię Psychodietetyczną dla osób zmagających się z Zaburzeniami Odżywiania.

Magister Psychologii na SWPS, Psychodietetyk (studia podyplomowe) oraz student czwartego roku dietetyki o specjalizacji odnowy biologicznej i sportowej. Jest również certyfikowanym Trenerem Personalnym - absolwentem ProFi Fitness School.

Specjalizuje się w psychologii Żywienia, Terapii Zaburzeń Odżywiania oraz dietetyce sportowej.

Jest przekonany, że skuteczne odchudzanie zaczyna się od głowy, a potem żywienia i treningu fizycznego. Jego misją w pracy zawodowej jest przede wszystkim „higiena życia” oraz edukacja podopiecznych jak żyć zdrowo bez konieczności korzystania z restrykcyjnych diet.

Jego szczególne zainteresowania to uzależnienia od nadmiernego jedzenia od strony psychicznej takie jak Anoreksja, Bulimia, Kompulsywne objadanie się.

Prowadzi szeroko rozumianą edukację w swoim gabinecie, na profilach społecznościowych oraz w wolontariatach na terenie swojego miasta.

 

Kursy szkoleniowca