Teacher
Marcin Szybaj

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Trener personalny od 5 lat. Na co dzień uprawia Crossfit, jak również startuje w zawodach, dzięki czemu zdobywa cenne doświadczenie jako zawodnik, które przekłada się na jego pracę trenera. Poprzez codzienny trening oraz poszerzanie swojej wiedzy w zakresie fitness może przekazywać najnowsze metody treningowe oraz pomaga dobrać odpowiedni trening dla podopiecznych. 

Połowę swojego życia trenował zawodowo kanadyjki, w których zdobył 2 tytuły mistrza świata i 2 tytuły mistrza Europy. Po zakończeniu przygody z kanadyjkami poświęcił się wówczas nowej dyscyplinie, jaką był Crossfit. Pochłonął go całkowicie i po pół roku trenowania startował w zawodach, w których zajął 1 miejsce i  od prawie 4 lat wygrywa wszystkie zawody, w których startuje.

 

Wygrał między innymi :

CrossBaltic Challange Gdańsk​ 2016

Reebok Crossfit Rodeo vol.2, vol.3, vol.5 Poznań

Bitwa o Niepodległość 2016 Zielona Gora

Łódź Garage Games runda I i II

8kAttack Zielona Góra

Rebook Crossfit Games Regionals 2016 Madryt 12 miejsce.

Zakwalifikował się na 32 miejscu spośród 28 tys. mężczyzn do najbardziej prestiżowych zawodów Crossfit Games Regionals w Madrycie w 2016r., gdzie zajął 12 miejsce. Jest to najwyżej notowany wynik w historii startu Polaków w Crossfit. W 2017 roku również zakwalifikował się z 27 miejsca spośród 38 tysięcy mężczyzn biorących udział w kwalifikacjach, zaliczając się do elitarnego grona najbardziej sprawnych ludzi w Europie.

 

Marcin zaprasza Ciebie na swoje szkolenia, na których dowiesz się jak pracować ze zwyczajnym klientem w klubach fitness, jak również w jaki sposób wytrenować prawdziwego mistrza. Marcin pokaże Tobie jak wyznaczać cele swoim podopiecznym, aby sport stał się ich pasją, a nie tylko sposobem na zrzucenie kilogramów.

 

W ProFi Fitness School Marcin prowadzi szkolenia:
- PFS PERSONAL TRAINER COMBO
- PFS CROSS TRAINING

Filmy szkoleniowca

Kursy szkoleniowca